Sporteredmények 2021. szeptember-október

Iskolánk diákjai az alábbi szép sporteredményeket érték el szeptember és október hónapban.
 
Gratulálunk!
 


 
Asztalitenisz

Zolnai Krisztina (12.c) 1. helyezést ért el a megyei bajnokságon.

Szabó Sebestyén (10.a) 4. helyezést ért el a megyei bajnokságon.

Kiszely Vince (10.c) 5. helyezést ért el a megyei bajnokságon.

Zolnai Krisztina (12.c) 1. helyezést ért el a városi bajnokságon.

Kiszely Vince (10.c) 3. helyezést ért el a városi bajnokságon.

Szabó Sebestyén (10.a) 3. helyezést ért el a városi bajnokságon.

 

Atlétika

Iskolánk IV. korcsoportos lány csapata távolugrás versenyszámban 1. helyezést ért el az Országos Ügyességi és Váltófutás Csapatbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Pánczél Kincső (7.b), Kárász Anna (8.b), Langmár Zsófia( 8.b), Török Flóra (8.b), Nagy Sára (9.b)

 

Iskolánk IV. korcsoportos csapata 10x200 méteres váltófutás versenyszámban 12. helyezést ért el az Országos Ügyességi és Váltófutás Csapatbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Alföldi Kristóf (8.b), Benke Dániel (9.b), Kárász Anna (8.b), Niederleitner Szófia (8.a), Márkus Milán (8.a), Nagy Sára (9.b), Pánczél Kincső (7.b), Tüke László (8.b), Török Flóra (8.b), Zsoldos Péter (8.a)

 

Iskolánk VI. korcsoportos fiú csapata a 4x1500 méteres váltófutás versenyszámban 13. helyezést ért el az Országos Ügyességi és Váltófutás Csapatbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Wilhelm Botond (9.b), Tasnádi Ádám (11.a), Csák Milán (11.a), Sütő Ádám (10.c)

 

Iskolánk VI. korcsoportos lány csapata svédváltó versenyszámban 14. helyezést ért el az Országos Ügyességi és Váltófutás Csapatbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Cseke Blanka (9.b), Langmár Kata (10.a), Czifra Lilla (9.a), Walthier Laura (10.a)

 

Iskolánk IV. korcsoportos lány csapata távolugrás versenyszámban 1. helyezést ért el a Megyei Ügyességi és Váltófutás Csapatbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Pánczél Kincső (7.b), Kárász Anna (8.b), Langmár Zsófia (8.b), Török Flóra (8.b), Nagy Sára (9.b)

 

Iskolánk VI. korcsoportos lány csapata svédváltó versenyszámban 1. helyezést ért el a Megyei Ügyességi és Váltófutás Csapatbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Cseke Blanka (9.b), Langmár Kata (10.a), Czifra Lilla (9.a), Walthier Laura (10.a)

 

Iskolánk VI. korcsoportos fiú csapata a 4x1500 méteres váltófutás versenyszámban 1. helyezést ért el a Megyei Ügyességi és Váltófutás Csapatbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Wilhelm Botond (9.b), Tasnádi Ádám (11.a), Csák Milán (11.a), Schmuck Balázs (11.a)

 

Iskolánk IV. korcsoportos csapata a 10x200 méteres váltófutás versenyszámban 2. helyezést ért el a Megyei Ügyességi és Váltófutás Csapatbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Alföldi Kristóf (8.b), Benke Dániel (9.b), Kárász Anna (8.b), Langmár Zsófia (8.b), Márkus Milán (8.a), Nagy Sára (9.b), Pánczél Kincső (7.b), Stumfold Bence (8.b), Török Flóra (8.b), Zsoldos Péter (8.a)

 

Hámori Zsófia (7.a) 4. helyezést ért el a III. korcsoportos Megyei Mezei Futóbajnokság Diákolimpián.

 

Iskolánk IV. korcsoportos lány csapata 2. helyezést ért el a Megyei Mezei Futóbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Éliás Rozália (8.a), Niederleitner Szófia (8.a), Benedek Anna (8.a), Molnár Kinga (7.a), Kéri Kata (7.b)

 

Iskolánk III. korcsoportos lány csapata 3. helyezést ért el a Megyei Mezei Futóbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Hámori Zsófia (7.a), Wéber Kata (6.b), Szauter Emese (7.a), Francsics Ajsa (6.b), Kálmán Vivien (7.a)

 

Iskolánk IV. korcsoportos fiú csapata 3. helyezést ért el a Megyei Mezei Futóbajnokság Diákolimpián

Csapat tagjai: Pinke Benedek (7.a), Tamási Megyer (6.a), Kiszely Farkas (8.a), Kovács Maxim (8.b), Bartha Áron (7.a)

 

Hámori Zsófia (7.a) 2. helyezést ért el a III. korcsoportos Városi Mezei Futóbajnokság Diákolimpián.

 

Kiszely János (5.a) 3. helyezést ért el a II. korcsoportos Városi Mezei Futóbajnokság Diákolimpián. 

Iskolánk IV. korcsoportos lány csapata 2. helyezést ért el a Városi Mezei Futóbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Éliás Rozália (8.a), Niederleitner Szófia (8.a), Benedek Anna (8.a), Molnár Kinga (7.a), Kéri Kata (7.b)

 

Iskolánk III. korcsoportos lány csapata 3. helyezést ért el a Városi Mezei Futóbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Hámori Zsófia (7.a), Wéber Kata (6.b), Szauter Emese (7.a), Francsics Ajsa (6.b), Tóth Boglárka (7.a)

 

Iskolánk IV. korcsoportos fiú csapata 3. helyezést ért el a Városi Mezei Futóbajnokság Diákolimpián.

Csapat tagjai: Pinke Benedek (7.a), Tamási Megyer (6.a), Kiszely Farkas (8.a), Kovács Maxim (8.b), Bartha Áron (7.a)

 

Iskolánk V-VI. korcsoportos lány csapata 3. helyezést ért el a városi alapfokú atlétika versenyen.

A csapat dobogós eredményt elért tagjai:

Gyóni Zsófia (10.a) 400 m síkfutás 1. helyezés

Gyóni Zsófia (10.a) súlylökés 1. helyezés

Nágl Fanni (11.c) 800 m síkfutás 2. helyezés

Szelle Kira (11.c) távolugrás 2. helyezés

Kollár Kata (12.c) 100 m síkfutás 2. helyezés

 

Iskolánk V-VI. korcsoportos fiú csapata 5. helyezést ért el a városi alapfokú atlétika versenyen.

A csapat dobogós eredményt elért tagjai:

Isztl Levente (11.a) 800 m síkfutás 2. helyezés

Szölke Richárd (11.c) 400 m síkfutás 3. helyezés

Székely István (10.c) 800 m síkfutás 3. helyezés

 

Labdarúgás - Futsal

 

Iskolánk IV. korcsoportos csapata a Városi Futsal Diákolimpián 4. helyezést ért el.

Csapat tagjai: Alföldi Kristóf (8.b), Benke Dániel (9.b), Márkus Milán (8.a), Zsoldos Péter (8.a), Ujcz Bence (7.a), Tüke László (8.b), Kalló Imre (8.b), Németh Ákos (8.a)

 

Floorball

 

Iskolánk IV. korcsoportos lány csapata a Városi Floorball Diákolimpián 1. helyezést ért el.

Csapat tagjai: Nagy Sára (9.b), Török Flóra (8.b), Purmann Szonja (8.b), Nyikos Orsolya (9.d), Szombati Katalin (9.c)

 

Iskolánk IV. korcsoportos fiú csapata a Városi Floorball Diákolimpián 2. helyezést ért el.

Csapat tagjai: Bráth Dániel (8.b), Francsics Zsolt (8.b), Németh Vince (7.a), Nyikos György (7.a), Janzsó Andor (7.a)

 

 

 
2021.11.02