Fogadóórák

Fogadóórák  2020/2021-es tanév 

Orosz Ágoston  igazgató előzetes megbeszélés alapján
Alföldiné Balázs Bernadett igazgatóhelyettes előzetes megbeszélés alapján
Lacziné Kiss Mária  igazgatóhelyettes előzetes megbeszélés alapján
Brückner Ákos Előd  spirituális vez. előzetes megbeszélés alapján




  tanár neve nap órától-óráig
       
1. Babonics Marianna

2. Bartháné Bukta Ildikó
előzetes megbeszélés alapján
3. Berta Annamária hétfő 13:00-13:45
4. Berzéné Bezdán Erika kedd 14:00-14:45
5. Borbélyné Rostaházi Krisztina péntek 13:00-13:45
6. Czecherné Friedl Angéla péntek 9:00-9:45
7. Dr Somosné Horváth Edina hétfő 11:45-12:30
8. Dr Tokodiné Ujházi Andrea péntek 8:00-8:45
9. Éliás Tamás csütörtök 13:00-13:45
10. Endrődi Rita péntek 11:00-11:45
11. Erdei Gabriella hétfő 9:00-9:45
12. Farkasné Sárközi Éva kedd 10:00-10:45
13. Fekete-Némedi Katalin csütörtök 12:00-12:45
14. Ferenczy Noémi csütörtök 10:00-10:45
15. Ferenczy Sándor kedd 13:00-13:45
16. Filó Zsolt  csütörtök 9:00-9:45
17. Galambos Miklós hétfő
12:00-12:45
18. Gerlaki Krisztina kedd 12:00-12:45
19. Hegyi Laura szerda 12:00-12:45
20. Herkovits Katalin hétfő 13:00-13:45
21. Horváth Lilla kedd 7:10-7:55
22. Huszár-Bércesi Katalin hétfő 14:00-14:40
23. Jámbor Dorottya szerda 14:00-14:45
24. Képli Mária kedd 8:00-9:45
25. Kis-Pál Zsuzsanna szerda 10:00-10:45
26. Kochné Székely Zsuzsanna péntek 11:00-11:45
27. Kocsis József
előzetes megbeszélés alapján
28. Kónyáné Gál Edina  szerda 11.00-11.45
29. Kovács Edit hétfő 13:00-13:45
30. Kovácsné Kereső Andrea csütörtök 14:00-14:45
31. Lévayné Tálos Lívia szerda 11:00-11:45
32. Lőrincz Tamás péntek 12:00-12:45
33. Miklós Éva csütörtök 10:00-10:45
34. Moharos Sándor csütörtök 12:00-12:45
35. Molnár Ferenc hétfő 10:00-10:45
36. Mózessyné Nagy Henriett péntek 10:00-10:45
37. Nádasi Richárd kedd 11:00-11.45
38. Neil Muggeridge hétfő 9:00-9:45
39. Radics Éva kedd 9:00-9:45
40. Rideg Gabriella szerda 13.10-13.55
41. Steurer Zsoltné szerda 8:00-8:45
42. Szalainé Szántó Mariann
előzetes megbeszélés alapján
43. Szentes Ottokár péntek 9:00-10:45
44. Takácsné Kovács Anikó szerda 12.00-12.45
45. Tamás János hétfő 10:00-10:45
46. Teleki Mária péntek 8:00-8:45
47. Temesvári Edit szerda 12:00-12:45
48. Tokodi Gabriella szerda 9:00-9:45
49. Tordasi Zsolt csütörtök 12:00-12:45
50. Tóth Balázs csütörtök 11:00-11:45
51. Vámosi Attiláné
előzetes megbeszélés alapján
52. Varga Tamás hétfő 10:00-10:45
53. Wasztlné Horváth Gabriella csütörtök 11:00-11:45