A tanév rendje

A 2019-2020 tanév programjának feltöltése folyamatban.
 
Április 2020
Május 2020
Június 2020
 

AUGUSZTUS

 

 
 

SZEPTEMBER

 

 (PÉNTEK)

 

(SZOMBAT)

 

1.(VASÁRNAP) 09:00

 

2. (HÉTFŐ) 
 
3. (KEDD)  
4. (SZERDA)   
5. (CSÜTÖRTÖK)
 CDK gyűlés 15:00 könyvtár
6. (PÉNTEK)
7. (SZOMBAT)  
8. (VASÁRNAP) 09:00  jelvényfeltűző mise
az 5.a b, 9.c osztályok , új tanulók számára
 
9. (HÉTFŐ)
 
10. (KEDD) 17:00  5. 9. évfolyam szülői értekezlete
11. (SZERDA) 17:00  6. 7. 8. évfolyam szülői értekezlete
 
12. (CSÜTÖRTÖK)17:00
 
 10. 11. 12. évfolyam szülői értekezlete
13. (PÉNTEK)
 érettségi előkészítők leadása írásban /fakt. névsor véglegesítése
15. (VASÁRNAP) 09:00
 
17. (KEDD) 17:00
 SZMK 1. terem
18. (SZERDA) 7:45 - 15:30  
19. (CSÜTÖRTÖK)   
20. (PÉNTEK) 
 OKTV jelentkezési határidő
5. ÉVFOLYAM TEREPGYAKORLAT
 

22. (VASÁRNAP) 09:00

Diákmise:

23. (HÉTFŐ)  
24. (KEDD)  
25. (SZERDA)
 
26. (CSÜTÖRTÖK)
 
27. (PÉNTEK)
 A pákozdi csata 170. évfordulója

29. (VASÁRNAP) 09:00

Diákmise:

30. (HÉTFŐ)
 
 

OKTÓBER

1. (KEDD)
 
2. (SZERDA)
 
3. (CSÜTÖRTÖK)
 
4. (PÉNTEK)
 Az aradi vértanúk emlékünnepe
5. (SZOMBAT)  nagymarosi ifjúsági találkozó
6. (VASÁRNAP) 09:00
 Diákmise: 
7. (HÉTFŐ)
 
8. (KEDD) 
9. (SZERDA)
10. (CSÜTÖRTÖK) 
 
11. (PÉNTEK)
 gólyaavatás, suli-buli

12. (SZOMBAT)
 
13 (VASÁRNAP) 
Diákmise: 
14. (HÉTFŐ) 
 
15. (KEDD) 17:00
 SZMK
16. (SZERDA) 
 
17. (CSÜTÖRTÖK) 
 
18. (PÉNTEK) 
 

20. (VASÁRNAP) 09:00

 
21. (HÉTFŐ)
 
22. (KEDD)  Nemzeti ünnep alkalmából műsor, 1-3. óra lesz megtartva
ünneplő visele
11:30 Magyar Kiráyl szálló ünnepség
 
23. (SZERDA)  Nemzeti ünnep
24. (CSÜTÖRTÖK)
 
25. (PÉNTEK)
 
26. (SZOMBAT)
 

27. (VASÁRNAP) 09:00

 
28. (HÉTFŐ)
 őszi szünet kezdete
29. (KEDD)
 
30. (SZERDA)
 
31. (CSÜTÖRTÖK)
 
 

NOVEMBER

1. (PÉNTEK)

 őszi szünet vége

3.(VASÁRNAP) 09:00

 

4. (HÉTFŐ)
 1. tanítási nap a szünet után
 
5. (KEDD) 15:00
 
 fogadóórák
6. (SZERDA) 
 
7. (CSÜTÖRTÖK)
8. (PÉNTEK)  
 
10. (VASÁRNAP) 09:00
Diákmise: 
11. (HÉTFŐ) 15:00
 Vörösmarty Mihályról elnevezett szavalóverseny
12. (KEDD)

 

13. (SZERDA) 17:00 Tájékoztató a leendő 5. évfolyamról
14. (CSÜTÖRTÖK) 17:00
Tájékoztató a leendő 9. évfolyamról
15. (PÉNTEK)
 nyílt nap az ált. isk. 4. és 8. évfolyamos tanulói számára
16. (SZOMBAT)
 
17. (VASÁRNAP) 09:00
a 12. évfolyam szalagfeltűző miséje
18. (HÉTFŐ) 
 nyílt nap az ált. isk. 4. és 8. évfolyamos tanulói számára
19. (KEDD) 
 
20. (SZERDA)
 szalagavató főpróba 17:00-19:00
21. (CSÜTÖRTÖK)
 
22. (PÉNTEK) 18:00
 szalagavató

24. (VASÁRNAP)

 

25. (HÉTFŐ) 7:45
 
26. (KEDD) 
 
27. (SZERDA)
 
28. (CSÜTÖRTÖK)
 
29. (PÉNTEK)
 
30. (SZOMBAT)

 

 

DECEMBER

1.(VASÁRNAP) 

 

2. (HÉTFŐ) 7:45
15:30
 1. gyertyagyújtás
Vörösmarty fáklyás felvonulás
3. (KEDD)
 SZMK
4. (SZERDA)
 
5. (CSÜTÖRTÖK)
 
6. (PÉNTEK) 8:00
 Szent Miklós ünnepe
7. (SZOMBAT) 9:00 - 13:00
 lelki nap
8. (VASÁRNAP) 09:00
 
9. (HÉTFŐ) 7:45
2. gyertyagyújtás
10. (KEDD) 14:50  Christmas party
11. (SZERDA)  
12. (CSÜTÖRTÖK)
 
13. (PÉNTEK)
 
14. (SZOMBAT) lelki nap
15. (VASÁRNAP)
16. (HÉTFŐ)
 3. gyertyagyújtás
17. (KEDD)
 karácsonyi vásár
18. (SZERDA)
 karácsonyi vásár
19. (CSÜTÖRTÖK) 18:00 
 karácsonyi koncert
20. (PÉNTEK)
 Szent Kristóf Ház
 
4. gyertyagyújtás
Szent István megkoronázásának elővételezett ünnepe
osztálykarácsonyok

22. (VASÁRNAP)

 

23. (Hétfő) 15:00

 
 

JANUÁR

 

 

2. (CSÜTÖRTÖK)

 

3. (PÉNTEK)16:00-18:00

 

4 (SZOMBAT)

 

5.(VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise:

6. (HÉTFŐ)  szünet utáni első tanítási nap
7. (KEDD) 17:00  SZMK
8. (SZERDA)  
9. (CSÜTÖRTÖK)  
10. (PÉNTEK) 16:00-18:00
 iskolakóstoló 4. évfolyam
pályaorientációs nap
11. (SZOMBAT) 
 
12. (VASÁRNAP) 09:00
  Diákmise
14. (KEDD) 17:00
 
16. (CSÜTÖRTÖK)
 
17. (PÉNTEK) 16:00-18:00
 iskolakóstoló 4. évfolyam
18. (SZOMBAT) 10:00
 Középfokú írásbeli felvételi
19. (VASÁRNAP) 09:00
Diákmise
20. (HÉTFŐ)   
21. (KEDD) 13:00
 Ökumenikus imaóra
22. (SZERDA)
 A magyar kultúra napja
DIÁKNAPOK
23. (CSÜTÖRTÖK)
 DIÁKNAPOK
24. (PÉNTEK)
 DIÁKNAPOK
tanítás nélküli munkanap
26. (VASÁRNAP)  Diákmise
27. (HÉTFŐ) 8:00  Szent Rendalapítók ünnepe
28. (KEDD)   
29. (SZERDA)   Osztályfotózások
30. (CSÜTÖRTÖK)   betekintés az írásbeli felvételi dolgozatokba
31. (PÉNTEK) 
19:00
félévi értesítők kiosztása
Francia projekthét I. 2020. Január 31. február 7. között lesz Franciaországban, Angers-ben , 16 diákunk részvételével
Szülők nevelők bálja
 

FEBRUÁR

   

1. (SZOMBAT)

 

2.(VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise

3. (HÉTFŐ)
Balázsolás
4. (KEDD)
 az 1. félévet értékelő értekezlet
rövidített nap 1-3. óra
6. (CSÜTÖRTÖK) 
 írásbeli eredmények megküldése
7. (PÉNTEK)
 
9. (VASÁRNAP) 09:00
 Diákmise
10. (HÉTFŐ)
 
11. (KEDD) 15:00-17:00
17:00
 fogadóórák
szülői értekezletek
12. (SZERDA) 8:00
 
13. (CSÜTÖRTÖK)
 
14. (PÉNTEK) 13:00
 
16. (VASÁRNAP) 
Diákmise
18. (KEDD) 
 
19. (SZERDA)
 
20. (CSÜTÖRTÖK)
 
 21. (PÉNTEK)
 Fejér Holló Díákszínpad bemutató
 22. (SZOMBAT)
 Fejér Holló Díákszínpad bemutató

 23. (VASÁRNAP)

 Diakmise:

 24. (HÉTFŐ)
 
 25. (KEDD)
 mohai tikverőzés 5. évfolyam
 a kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja
 szóbeli meghallgatások
 26. (SZERDA)
 hamvazószerda
 27. (CSÜTÖRTÖK)
 
 28. (PÉNTEK)
 
 29. (SZOMBAT)
 egyházközségi lelkinap
 

MÁRCIUS

 

 

1. (VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise

2. (HÉTFŐ)
 németországi cserekapcsolat - 29 tanuló kiutazása Kappelroodeckbe a testvériskolához márc 02-10-ig.
3. (KEDD) 
 
4. (SZERDA) 
 
6. (PÉNTEK)
 
7. (SZOMBAT)
 
8. (VASÁRNAP) 09:00
 Diákmise
9. (HÉTFŐ)
 
10. (KEDD) 
11. (SZERDA)
12. (CSÜTÖRTÖK)
 Ideiglenes felvételi jegyzék közzététele a honlapon
13. (PÉNTEK)  1-3. óra lesz megtartva
ünnepség/március 15.
ünneplő öltözet
15. (VASÁRNAP) 

16. (HÉTFŐ) 
 
18. (SZERDA)
 
20. (PÉNTEK)
 Francia projekthét II. 2020. március 20.-27. között 17 francia diák érkezik hozzánk
21. (SZOMBAT)
 Zirc bérmálási előkészítő

22. (VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise

23. (HÉTFŐ)
 
24. (KEDD) 
25. (SZERDA) Osztályozó vizsgák (írásbeli) 10. 11. évf anyaga angol
26. (CSÜTÖRTÖK)
 Osztályozó vizsgák (írásbeli) 12. évf anyaga angol
27. (PÉNTEK)
 

29.(VASÁRNAP) 09:00

  Diákmise:

30. (HÉTFŐ)
 
31. (KEDD)  fogadóórák
szülői értekezlet 12. évfolyam
 

ÁPRILIS

 

 

 
 
   
1. (SZERDA)
 Pót írásbeli angol 10. 11. évf. angol
2. (CSÜTÖRTÖK)
 A magyar költészet napja
Pót írásbeli angol 12.évf. anyaga
3. (PÉNTEK)  lelki nap 5-8. évf.
lelki nap 9-12. évf
4. (SZOMBAT)  
5. (VASÁRNAP) 09:00
 
6. (HÉTFŐ)
tan. nélküli munkanap
7. (KEDD) 15:00
tan. nélküli munkanap
8. (SZERDA) szabadnap május 2. helyett
9. (CSÜTÖRTÖK)
 
10. (PÉNTEK)
11. (SZOMBAT)
 
12. (VASÁRNAP) 
 Húsvét
 13. (HÉTFŐ) 
Húsvét
14. (KEDD) 

15. (SZERDA)
 a szünet utáni első tanítási nap
Osztályozó vizsgák Német (írásbeli) 10. 11. osztály anyaga
16. (CSÜTÖRTÖK)
 a holokauszt emléknapja műsor
osztályozó vizsgák német (írásbeli)  12. osztály anyaga
Osztályozó vizsga angol (szóbeli)
17. (PÉNTEK)
 
 18. (SZOMBAT)
 

19. (VASÁRNAP) 09:00

Bérmálás
20. (HÉTFŐ)
 osztályozó vizsgák német (írásbeli pótlók)
21. (KEDD) 
 
 22. (SZERDA)
 a Föld napja műsor
23. (CSÜTÖRTÖK)
 osztályozó vizsgák német (szóbeli 10. 11. 12. osztály anyaga)
 Osztályozó vizsga angol (pótló szóbeli)
 24. (PÉNTEK)
 kirepítőbál
 25. (SZOMBAT)
 

 26. (VASÁRNAP) 09:00

  Diákmise

27. (HÉTFŐ)
 osztályozó vizsgák német (szóbeli pótló vizsga)
28. (KEDD)
 
29. (SZERDA)
 
30. (CSÜTÖRTÖK)
  Végleges felvételi jegyzék
12. évfolyam utolsó tanítási napja
iskolai szerenád
 

MÁJUS

1. (PÉNTEK)
 munkaszüneti nap
2. (SZOMBAT)
 Ballagás (munkanap)
3. (VASÁRNAP) 09:00
 Diakmise
4. (HÉTFŐ) 
 magyar érettségi/             délutáni tanítás
5. (KEDD) 
 matematika érettségi/ délutáni tanítás
6. (SZERDA)
 történelem érettségi/délutáni tanítás
7. (CSÜTÖRTÖK) 
 angol érettségi/
5. évf. terepgyakorlat
 
8. évfolyam életvitel
gyakorlat
8. (PÉNTEK) 
10. (VASÁRNAP) 

11. (HÉTFŐ) 
 
12. (KEDD) 13:00-16:00
 kémia érettségi/
tanítás nélküli munkanap
 
8. évfolyam idegen nyelvi szóbeli felmérés
13. (SZERDA)
 biológia érettségi/
délutáni tanítás
15. (PÉNTEK) 
 

17. (VASÁRNAP) 09:00

 

18. (HÉTFŐ)
 
19. (KEDD)  
20. (SZERDA) 8:00 -12:00
 idegen nyelvi kompetenciamérés
6.8. évf.
21. (CSÜTÖRTÖK)
 
22. (PÉNTEK)
 

24. (VASÁRNAP) 09:00

 

25. (HÉTFŐ)  14:00

 Radetzky-verseny bilológia

26. (KEDD)

 

27. (SZERDA) 

országos kompetenciamérés
6.8.10. évf.
szövegértés, matematika

28. (CSÜTÖRTÖK) 

29. (PÉNTEK) 17:00

 

30. (SZOMBAT)

31.(VASÁRNAP) 09:00

 PÜNKÖSD

 

JÚNIUS

1. (HÉTFŐ)
 PÜNKÖSD
2. (KEDD)

3. (SZERDA)
A nemzeti összetartozás napja
4. (CSÜTÖRTÖK) 
17:00
 tanítás, osztálykirándulások
első szülői értekezlet a bejövő osztályoknak
5. (PÉNTEK)
 tanítás, osztálykirándulások
7. (VASÁRNAP) 09:00
 
8. (HÉTFŐ)
 
9. (KEDD)
 
10. (SZERDA)  Madarak, fák napja
11. (CSÜTÖRTÖK) 
 rövidített nap
12. (PÉNTEK) 16:00  tanítás nélküli munkanap
14. (VASÁRNAP) 

 15. (HÉTFŐ) 16:00
 Te Deum
16. (KEDD)
 
17. (SZERDA)
 
18. (CSÜTÖRTÖK) 
 
19. (PÉNTEK)
 

21. (VASÁRNAP) 09:00