Szakkörök

Szakköri lista 2015 
 
Szakkört/sportkört tartó tanár Időpont Szakkör, korrepetálás, felzárkóztatás Korosztály, osztály, évfolyam Helyszín
Alföldiné Balázs Bernadett 1 óra,
péntek 7. tanóra
környezetvédelmi szakkör 5.b I. emelet
Babonics Marianna
1 óra
hétfő 8. tanóra
tehetséggondozás 8.b  
Bauer István
 
1 óra,
péntek 6. tanóra
tehetséggondozás vegyes korosztály  
Bércesi Katalin 1. óra felzárkoztatás vegyes korosztály  
Berta Annamária 1. óra korrepetálás, felzárkoztatás vegyes korosztály  
  1. óra tehetséggondozás, versenyfelkészítés vegyes korosztály  
 
 
Borbélyné Rostaházi Krisztina
1 óra,
hétfő 7. tanóra
szakkör 5. évfolyam 10. terem
  1 óra,
kedd 8. tanóra
korrepetálás 10.c 13.
  1 óra,
szerda 7. tanóra
korrepetálás 6.b, 9.c 13.
  1 óra,
szerda 8. tanóra
korrepetálás 12.a 13.
Éliás Tamás 1 óra,
csütörtök 8. tanóra
  11. évfolyam  
Erdei Gabriella 1. óra felzárkoztatás vegyes korosztály  
  1. óra könyvtár szakkör   könyvtár
 Ferency Noémi  1 óra  felzárkóztatás  10.a  
   2 óra,
csütörtök
9-10. tanóra
 felsős diákszínpad  9-12. évfolyam díszterem 
 Ferency Sándor  1 óra,
péntek 6. tanóra
 
 tehetséggondozás, felzárkóztatás  6.a 22. terem 
   1 óra,
hétfő 7. tanóra
 tehetséggondozás, felzárkóztatás  10.a  A1. terem
   1 óra
szerda 7. tanóra
 tehetséggondozás  11.évfolyam  A1 terem
   1 óra,
péntek 7. tanóra
 túra szakkör    
 Gajai Dalma  1 óra,
hétfő 7. tanóra
 szakkör  7. évfolyam  20. terem
 Galambos Miklós 1. óra szakkör  11.b  
Gerlaki Krisztina   1 óra,
csütörtök 0. és 9. tanóra
 kosárlabda lány  5-12.  tornaterem
 Gyóni András 1. óra   felzárkóztatás, korrepetálás, tehetséggondozás  vegyes korosztály  
 Horváth Lilla  1 óra,
hétfő 7. tanóra
 felzárkóztatás angol  5.a A2 
   1 óra
hétfő 8. tanóra
 felzárkóztatás német  10.b A2 
 Hódiné Jeges Mariann  1. óra korrepetálás 12.c   
 Képli Mária  1 óra,
péntek 7. tanóra
 elsőáldozók felkészítése  vegyes korosztály  kápolna
   1 óra,
kedd 0. tanóra
 bérmálkozók felkészítése  10. évfolyam  kápolna
   1. óra  szakkör – Régi(J)ó  vegyes korosztály  
 Kochné Székely Zsuzsanna  1 óra,
péntek 7. tanóra
 felzárkóztatás  8.b 20. terem 
 Kovács Edit  1 óra,
kedd 0. tanóra
 tehetséggondozás  9.a 6. terem 
   1. óra  tehetséggondozás  12. évf könyvtár 
   1 óra,
csütörtök 7. tanóra
 tehetséggondozás  7.a 13. terem 
 Lacziné Kiss Mária  1 óra,
csütörtök 7. tanóra
 színjátszó szakkör  5-8. évfolyam  díszterem
   1. óra  felzárkóztatás    
 Langmárné Miklós Éva   röplabda    tornaterem
 Lévayné Tálos Lívia
1. óra
kedd 7. óra 
 felzárkóztatás, tehetséggondozás  5.b 5. terem 
 Lőrincz Tamás
2 óra
7-8. óra 
írószakkör  vegyes korosztály  22. terem 
 Moharos Sándor 1 óra  szakkör     
 Molnár Ferenc 1 óra  Curie versenyfelkészítő  5-7. évfolyam   
 Mózessyné Nagy Henriett
1. óra
kedd 9. óra 
 Nyelvvizsga (D-Exam) felkészítő, tehetséggondozás  10. évfolyam 25. terem 
 Radics Éva 1 óra  Gregorián schola     
   1. óra Vegyeskar     
   1. óra Gyerekkar     
 Rideg Gabriella
 1. óra
péntek 8. tanóra
 versenyfelkészítés 9. a-c / 11.b  12-es 
 Somogyfoki Gáborné 1 óra  korrepetálás, felzárkoztatás     
 dr. Somosné Horváth Edina
1. óra
szerda 9. tanóra 
sportkör, szertorna lány    tornaterem 
 Steurer Zsoltné 1. óra  tehetséggondozás     
 Szabó István
1. óra
péntek 7. óra 
szakkör  vegyes korosztály  12. terem 
 Szabó István
1. óra
péntek 7. óra 
szakkör  vegyes korosztály  12. terem 
 Szabó István
1. óra
péntek 7. óra 
szakkör  vegyes korosztály  12. terem 
 Szalainé Szántó Mariann
1. óra
kedd 9. óra 
szakkör  10-11 évfolyam  kultúrpince 
 Szíjártó Éva
1. óra
korrpetálás     
Takácsné Kovács Anikó
1. óra
szerda 7. óra 
tehetséggondozás  8.b  6/a terem 
Temesvári Edit
1. óra
péntek 7. óra 
tehetséggondozás  8.a  13. terem 
Tordasi Zsolt
1. óra
kedd 8. és 9.  óra 
sportkör, röplabda  5-12 tornaterem 
Tóth Balázs
1. óra
péntek 8. óra 
szakkör, önismereti kör 9-12