Fogadóórák

Fogadóórák  2019/2020-as tanév 
A fogadóórákra előző munkanap 12 óráig az iskola titkárságán kérjük bejelentkezni. 
06/22 506-860
Orosz Ágoston  igazgató előzetes megbeszélés alapján
Alföldiné Balázs Bernadett igazgatóhelyettes előzetes megbeszélés alapján
Lacziné Kiss Mária  igazgatóhelyettes előzetes megbeszélés alapján
Brückner Ákos Előd  spirituális vez. csütörtök 8.00-8.45




  tanár neve nap órától-óráig
1. Babonics Marianna szerda 11.00--11.45
2. Bércesi Katalin hétfő 11.00-11.45
3. Berta Annamária csütörtök 10.00-10.45
4. Berzéné Bezdán Erika Katalin kedd 09.00-09.45
5. Borbélyné Rostaházi Krisztina csütörtök 11.00-11.45
6. Czecherné Friedl Angéla hétfő 09.00-09.45
7. Czintuláné Árvay Ágnes  kedd 08.00-08.45
8. Éliás Tamás  kedd 09.00-09.45
9. Erdei Gabriella hétfő 09.00-09.45
10. Farkasné Sárközi Éva csütörtök 12.00-12.45
11. Ferenczy Noémi péntek 10.00-10.45
12. Ferenczy Sándor péntek 11.00-11.45
13. Filó Zsolt péntek 11.00-11-45
14. Galambos Miklós  csütörtök 10.00-10.45
15. Gerlaki Krisztina  szerda 11.00-11.45
16. Herkovits Katalin csütörtök 09.00-09.45
17. Horváth Lilla kedd 07.10-07.55
18. Képli Mária kedd 10.00-10.45
19. Kis-Pál Zsuzsanna kedd 11.00-11.45
20. Kochné Székely Zsuzsanna hétfő 12.00-12.45
21. Kónyáné Gál Edina hétfő 12.00-12.45
22. Kovács Edit hétfő 10.00-10.45
23. Kovácsné Kereső Andrea kedd 10.00-10.45
24. Lévayné Tálos Lívia kedd 11.00-11.45
25. Lőrincz Tamás szerda 11.00-11.45
26. Miklós Éva kedd 12.00-12.45
27. Moharos Sándor szerda 10.00-10.45
28. Molnár Ferenc  hétfő 10.00-10.45
29. Mózessyné Nagy Henriett kedd 11.00-11.45
30. Nádasi Richárd kedd 12.00-12.45
31. Neil Muggeridge hétfő 11.00-11.45
32. Radics Éva szerda 12.00-12.45
33. Rideg Gabriella hétfő 12.00-12.45
34. Somogyfoki Gábor Györgyné  csütörtök 10.00-10.45
35. dr. Somosné Horváth Edina  péntek 09.00-09.45
36. Steurer Zsoltné csütörtök 11.00-11.45
37. Szénásy Zoltán  kedd 12.00-12.45
38. Szentes Ottokár szerda 13.00-13.45
39. Takácsné Kovács Anikó péntek 12.00-12.45
40. Tamás János  hétfő 10.00-10.45
41. Teleki Mária szerda 13.00-13.45
42. Temesvári Edit kedd 13.00-13.45
43. dr. Tokodiné Ujházi Andrea szerda 08.00-08.45
44. Tordasi Zsolt kedd 10.00-10.45
45. Tóth Balázs péntek 10.00-10.45
46. Varga Tamás  hétfő 10.00-10.45
47. Wasztlné Horváth Gabriella hétfő 12.00-12.45