A tanév rendje

A 2019-2020 tanév programjának feltöltése folyamatban.
 
Április 2020
Május 2020
Június 2020
 

AUGUSZTUS

 

 
 

SZEPTEMBER

 

 (PÉNTEK)

 

(SZOMBAT)

 

1.(VASÁRNAP) 09:00

 

2. (HÉTFŐ) 
 
3. (KEDD)  
4. (SZERDA)   
5. (CSÜTÖRTÖK)
 CDK gyűlés 15:00 könyvtár
6. (PÉNTEK)
7. (SZOMBAT)  
8. (VASÁRNAP) 09:00  jelvényfeltűző mise
az 5.a b, 9.c osztályok , új tanulók számára
 
9. (HÉTFŐ)
 
10. (KEDD) 17:00  5. 9. évfolyam szülői értekezlete
11. (SZERDA) 17:00  6. 7. 8. évfolyam szülői értekezlete
 
12. (CSÜTÖRTÖK)17:00
 
 10. 11. 12. évfolyam szülői értekezlete
13. (PÉNTEK)
 érettségi előkészítők leadása írásban /fakt. névsor véglegesítése
15. (VASÁRNAP) 09:00
 
17. (KEDD) 17:00
 SZMK 1. terem
18. (SZERDA) 7:45 - 15:30  
19. (CSÜTÖRTÖK)   
20. (PÉNTEK) 
 OKTV jelentkezési határidő
5. ÉVFOLYAM TEREPGYAKORLAT
 

22. (VASÁRNAP) 09:00

Diákmise:

23. (HÉTFŐ)  
24. (KEDD)  
25. (SZERDA)
 
26. (CSÜTÖRTÖK)
 
27. (PÉNTEK)
 A pákozdi csata 170. évfordulója

29. (VASÁRNAP) 09:00

Diákmise:

30. (HÉTFŐ)
 
 

OKTÓBER

1. (KEDD)
 
2. (SZERDA)
 
3. (CSÜTÖRTÖK)
 
4. (PÉNTEK)
 Az aradi vértanúk emlékünnepe
5. (SZOMBAT)  nagymarosi ifjúsági találkozó
6. (VASÁRNAP) 09:00
 Diákmise: 
7. (HÉTFŐ)
 
8. (KEDD) 
9. (SZERDA)
10. (CSÜTÖRTÖK) 
 
11. (PÉNTEK)
 gólyaavatás, suli-buli

12. (SZOMBAT)
 
13 (VASÁRNAP) 
Diákmise: 
14. (HÉTFŐ) 
 
15. (KEDD) 17:00
 SZMK
16. (SZERDA) 
 
17. (CSÜTÖRTÖK) 
 
18. (PÉNTEK) 
 

20. (VASÁRNAP) 09:00

 
21. (HÉTFŐ)
 
22. (KEDD)   Nemzeti ünnep
23. (SZERDA)  
24. (CSÜTÖRTÖK)
 
25. (PÉNTEK)
 
26. (SZOMBAT)
 

27. (VASÁRNAP) 09:00

 
28. (HÉTFŐ)
 őszi szünet kezdete
29. (KEDD)
 
30. (SZERDA)
 
31. (CSÜTÖRTÖK)
 
 

NOVEMBER

1. (PÉNTEK)

 őszi szünet vége

3.(VASÁRNAP) 09:00

 

4. (HÉTFŐ)
 1. tanítási nap a szünet után
 
5. (KEDD) 15:00
 
 fogadóórák
6. (SZERDA) 
 
7. (CSÜTÖRTÖK)
8. (PÉNTEK)  
 
10. (VASÁRNAP) 09:00
Diákmise: 
11. (HÉTFŐ) 15:00
 Vörösmarty Mihályról elnevezett szavalóverseny
12. (KEDD)

 

13. (SZERDA) 17:00 Tájékoztató a leendő 5. évfolyamról
14. (CSÜTÖRTÖK) 17:00
Tájékoztató a leendő 9. évfolyamról
15. (PÉNTEK)
 nyílt nap az ált. isk. 4. és 8. évfolyamos tanulói számára
16. (SZOMBAT)
 
17. (VASÁRNAP) 09:00
a 12. évfolyam szalagfeltűző miséje
19. (KEDD) 
 
20. (SZERDA)
 szalagavató főpróba 17:00-19:00
21. (CSÜTÖRTÖK)
 
22. (PÉNTEK) 18:00
 szalagavató

24. (VASÁRNAP)

 

25. (HÉTFŐ) 7:45
 
26. (KEDD) 
 
27. (SZERDA)
 
28. (CSÜTÖRTÖK)
 
29. (PÉNTEK)
 Vörösmarty fáklyás felvonulás
30. (SZOMBAT)

 

 

DECEMBER

1.(VASÁRNAP) 

 

2. (HÉTFŐ) 7:45
 1. gyertyagyújtás
3. (KEDD)
 SZMK
4. (SZERDA)
 
5. (CSÜTÖRTÖK)
 
6. (PÉNTEK) 8:00
 Szent Miklós ünnepe
7. (SZOMBAT) 9:00 - 13:00
 lelki nap
8. (VASÁRNAP) 09:00
 
9. (HÉTFŐ) 7:45
2. gyertyagyújtás
10. (KEDD) 14:50  Christmas party
11. (SZERDA)  
12. (CSÜTÖRTÖK)
 
13. (PÉNTEK)
 
14. (SZOMBAT) lelki nap
15. (VASÁRNAP)
16. (HÉTFŐ)
 3. gyertyagyújtás
17. (KEDD)
 karácsonyi vásár
18. (SZERDA)
 karácsonyi vásár
19. (CSÜTÖRTÖK) 18:00 
 karácsonyi koncert
20. (PÉNTEK)
 Szent Kristóf Ház
 
4. gyertyagyújtás
Szent István megkoronázásának elővételezett ünnepe
osztálykarácsonyok

22. (VASÁRNAP)

 

23. (Hétfő) 15:00

 
 

JANUÁR

 

 

2. (CSÜTÖRTÖK)

 

3. (PÉNTEK)16:00-18:00

 

4 (SZOMBAT)

 

5.(VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise:

6. (HÉTFŐ)  szünet utáni első tanítási nap
7. (KEDD) 17:00  SZMK
8. (SZERDA)  
9. (CSÜTÖRTÖK)  
10. (PÉNTEK) 16:00-18:00
 iskolakóstoló 4. évfolyam
11. (SZOMBAT) 
 
12. (VASÁRNAP) 09:00
  Diákmise
14. (KEDD) 17:00
 
16. (CSÜTÖRTÖK)
 
17. (PÉNTEK) 16:00-18:00
 iskolakóstoló 4. évfolyam
19. (SZOMBAT) 10:00
 
 
20. (VASÁRNAP) 09:00
Diákmise
21. (HÉTFŐ)   
22. (KEDD)
 
23. (SZERDA)
 A magyar kultúra napja
DIÁKNAPOK
23. (CSÜTÖRTÖK)
 DIÁKNAPOK
24. (PÉNTEK)
 DIÁKNAPOK
26. (VASÁRNAP)  Diákmise
27. (HÉTFŐ)   
28. (KEDD) 8:00 Szent Rendalapítók ünnepe 
29. (SZERDA)   
30. (CSÜTÖRTÖK)   betekintés az írásbeli felvételi dolgozatokba
31. (PÉNTEK)  félévi értesítők kiosztása
 

FEBRUÁR

 

 

 

 

1. (SZOMBAT)

 

2.(VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise

4. (KEDD)
 tanítás nélküli munkanap
6. (CSÜTÖRTÖK) 
 írásbeli eredmények megküldése
7. (PÉNTEK)
 
9. (VASÁRNAP) 09:00
 Diákmise
10. (HÉTFŐ)
 
11. (KEDD) 15:00-17:00
17:00
 fogadóórák
szülői értekezletek
12. (SZERDA) 8:00
 
13. (CSÜTÖRTÖK)
 
14. (PÉNTEK) 13:00
 
16. (VASÁRNAP) 
Diákmise
18. (KEDD) 
 
19. (SZERDA)
 
20. (CSÜTÖRTÖK)
 
 21. (PÉNTEK)
 

 23. (VASÁRNAP)

 Diakmise:

 24. (HÉTFŐ)
 
 25. (KEDD)
 mohai tikverőzés 5. évfolyam
 a kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja
 szóbeli meghallgatások
 
 26. (SZERDA)
 hamvazószerda
 27. (CSÜTÖRTÖK)
 
 

MÁRCIUS

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

1. (VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise

2. (HÉTFŐ)
 
3. (KEDD) 
 
4. (SZERDA) 
 
6. (PÉNTEK)
 
7. (SZOMBAT)
 
8. (VASÁRNAP) 09:00
 Diákmise
9. (HÉTFŐ)
 
10. (KEDD) 
11. (SZERDA)
12. (CSÜTÖRTÖK)
 
13. (PÉNTEK)  1-3. óra lesz megtartva
ünnepség/március 15.
ünneplő öltözet
15. (VASÁRNAP) 

16. (HÉTFŐ) 
 
18. (SZERDA)
 
19. (CSÜTÖRTÖK)
 
20. (PÉNTEK)
 

22. (VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise

23. (HÉTFŐ)
 
24. (KEDD) 
25. (SZERDA)
26. (CSÜTÖRTÖK)
 
27. (PÉNTEK)
 

29.(VASÁRNAP) 09:00

  Diákmise:

30. (HÉTFŐ)
 
31. (KEDD)  fogadóórák
szülői értekezlet 12. évfolyam
 

ÁPRILIS

 

 

 
 
   
1. (SZERDA)
 
2. (CSÜTÖRTÖK)  
3. (PÉNTEK)  lelki nap 5-8. évf.
lelki nap 9-12. évf
4. (SZOMBAT)  
5. (VASÁRNAP) 09:00
 Bérmálás 
6. (HÉTFŐ)
tan. nélküli munkanap
7. (KEDD) 15:00
tan. nélküli munkanap
8. (SZERDA)  tan. nélküli munkanap
9. (CSÜTÖRTÖK)
 
10. (PÉNTEK)
11. (SZOMBAT)
 
12. (VASÁRNAP) 
 Húsvét
 13. (HÉTFŐ) 
Húsvét
14. (KEDD) 

15. (SZERDA)
 a szünet utáni első tanítási nap
16. (CSÜTÖRTÖK)
 a holokauszt emléknapja műsor
17. (PÉNTEK)
 
 18. (SZOMBAT)
 

19. (VASÁRNAP) 09:00

20. (HÉTFŐ)
 
21. (KEDD) 
 
 22. (SZERDA)
 a Föld napja műsor
23. (CSÜTÖRTÖK)
 
 24. (PÉNTEK)
 kirepítőbál
 25. (SZOMBAT)
 

 26. (VASÁRNAP) 09:00

  Diákmise

27. (HÉTFŐ)
 
28. (KEDD)
 
29. (SZERDA)
 
30. (CSÜTÖRTÖK)
  
 

MÁJUS

1. (PÉNTEK)
 
2. (SZOMBAT)
 Ballagás
3. (VASÁRNAP) 09:00
 Diakmise
4. (HÉTFŐ) 
 magyar érettségi/             délutáni tanítás
5. (KEDD) 
 matematika érettségi/ délutáni tanítás
6. (SZERDA)
 történelem érettségi/délutáni tanítás
7. (CSÜTÖRTÖK) 
 angol érettségi/
5. évf. terepgyakorlat
 
8. évfolyam életvitel
gyakorlat
8. (PÉNTEK) 
10. (VASÁRNAP) 

11. (HÉTFŐ) 
 
12. (KEDD) 13:00-16:00
 kémia érettségi/
tanítás nélküli munkanap
 
8. évfolyam idegen nyelvi szóbeli felmérés
13. (SZERDA)
 biológia érettségi/
délutáni tanítás
15. (PÉNTEK) 
 

17. (VASÁRNAP) 09:00

 

18. (HÉTFŐ)
 
19. (KEDD)  
20. (SZERDA) 8:00 -12:00
 idegen nyelvi kompetenciamérés
6.8. évf.
21. (CSÜTÖRTÖK)
 
22. (PÉNTEK)
 

24. (VASÁRNAP) 09:00

 

25. (HÉTFŐ) 

 

26. (KEDD)

 

27. (SZERDA) 

országos kompetenciamérés
6.8.10. évf.
szövegértés, matematika

28. (CSÜTÖRTÖK) 

29. (PÉNTEK) 17:00

 

30. (SZOMBAT)

31.(VASÁRNAP) 09:00

 PÜNKÖSD

 

JÚNIUS

1. (HÉTFŐ)
 PÜNKÖSD
2. (KEDD)

3. (SZERDA)
A nemzeti összetartozás napja
4. (CSÜTÖRTÖK) 
 tan. nélküli munkanap, osztálykirándulások
első szülői értekezlet a bejövő osztályoknak
 
5. (PÉNTEK)
 tan. nélküli munkanap, osztálykirándulások
7. (VASÁRNAP) 09:00
 
8. (HÉTFŐ)
 
9. (KEDD)
 
10. (SZERDA)  Madarak, fák napja
11. (CSÜTÖRTÖK) 
 rövidített nap
12. (PÉNTEK) 16:00  tanítás nélküli munkanap
14. (VASÁRNAP) 

 15. (HÉTFŐ) 16:00
 Te Deum
16. (KEDD)
 
17. (SZERDA)
 
18. (CSÜTÖRTÖK) 
 
19. (PÉNTEK)
 

21. (VASÁRNAP) 09:00