A tanév rendje

A 2017-2018 tanév programjának feltöltése folyamatban.
 
Április 2018
Május 2018
Június 2018
 

AUGUSZTUS

 

 
 

SZEPTEMBER

 

1. (PÉNTEK)

 8:00 Veni Sancte

9:00 - osztályfőnöki órák, munka-és tűzv.oktatás, tankönyvosztás

2. (SZOMBAT)

 

3.(VASÁRNAP) 09:00

 

4. (HÉTFŐ) 
 Cserkésztoborzó az 5. évfolyam számára
5. (KEDD)  
6. (SZERDA)   
7. (CSÜTÖRTÖK)
 
8. (PÉNTEK)
9. (SZOMBAT) 14:00-18:00 Diáktalálkozó
10. (VASÁRNAP) 09:00  5. a, 5. b, 9.c osztály jelvényfeltűző miséje
11. (HÉTFŐ)
 esti tagozat indulása
 
12. (KEDD) 17:00  szülői értekezlet 5., 9 évfolyam
 
13. (SZERDA) 17:00  szülői értekezlet 6.,7.,8. évf.
 
14. (CSÜTÖRTÖK)17:00
 szülői értekezlet 10.,11.,12. évf.
 
15. (PÉNTEK)
 
17. (VASÁRNAP) 09:00
 Diákmise: 6. évfolyam
19. (KEDD) 17:00  SZMK
20. (SZERDA) 7:45 - 15:30  Menzabefizetés
21. (CSÜTÖRTÖK) 7:45 - 15:30  Menzabefizetés
22. (PÉNTEK) 14:00
 
 OKTV jelentkezési határidő
5. évf. terepgyakorlat

24. (VASÁRNAP) 09:00

Diákmise: 7.évfolyam

25. (HÉTFŐ)  
26. (KEDD)  
27. (SZERDA)
 
28. (CSÜTÖRTÖK)
 
29. (PÉNTEK)
 Pákozdi csata emlékünnepe
 

OKTÓBER

 

 

 

1.(VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise: 8.évfolyam

2. (HÉTFŐ)
 
3. (KEDD)
 
4. (SZERDA)
 
5. (CSÜTÖRTÖK)
 
6. (PÉNTEK)
 Az aradi vértanúk emlékünnepe
7. (SZOMBAT)
 Nagymaros
8. (VASÁRNAP) 09:00
 Diákmise: 9.évfolyam
9. (HÉTFŐ)
 
10. (KEDD) 
11. (SZERDA)
12. (CSÜTÖRTÖK) 
 
13. (PÉNTEK)
 15:00 gólyaavatás
Véradás
Suli-buli
14. (SZOMBAT)
 
15. (VASÁRNAP) 
Diákmise: 10. évfolyam
16. (HÉTFŐ) 
 
17. (KEDD) 17:00
 SZMK
18. (SZERDA) 
 
19. (CSÜTÖRTÖK) 
 
20. (PÉNTEK) 11:00
 Nemzeti ünnep alkalmából műsor. 1-3 óra rövidítve, ünneplő viselet

22. (VASÁRNAP) 09:00

 
23. (HÉTFŐ)
 Nemzeti ünnep
24. (KEDD) 
25. (SZERDA) Menzabefizetés
26. (CSÜTÖRTÖK)
 Menzabefizetés
27. (PÉNTEK)
 
28. (SZOMBAT)
 

29. (VASÁRNAP) 09:00

 
30. (HÉTFŐ)
 Őszi szünet kezdete
31. (KEDD)
 
 

NOVEMBER

 

 

 

 

1. (SZERDA)

 

2. (CSÜTÖRTÖK)

 

3. (PÉNTEK)

 Őszi szünet vége

5.(VASÁRNAP) 09:00

 

6. (HÉTFŐ)
 Szünet utáni első tanítási nap
 
7. (KEDD) 15:00
 fogadóórák
8. (SZERDA) 
 
9. (CSÜTÖRTÖK)
10. (PÉNTEK)  
 
12. (VASÁRNAP) 09:00
Diákmise: 11.évfolyam
13. (HÉTFŐ) 
 
14. (KEDD) 17:00

 Tájékoztató a négy évfolyamos gimnáziumba jelentkezőknek

15. (SZERDA) 17:00 Tájékoztató a nyolc évfolyamos gimnáziumba jelentkezőknek
16. (CSÜTÖRTÖK)
 Nyílt napok
17. (PÉNTEK)
 Nyílt napok
18. (SZOMBAT)
 
19. (VASÁRNAP) 09:00
Diákmise: 5.évfolyam 
21. (KEDD) 
 
22. (SZERDA)
 Menzabefizetés
23. (CSÜTÖRTÖK)
 Menzabefizetés
24. (PÉNTEK) 
 

26. (VASÁRNAP)

 12. évfolyam szalagfeltűző miséje

27. (HÉTFŐ) 7:45
 
28. (KEDD) 
 
29. (SZERDA)
 Szalagavató főpróba
30. (CSÜTÖRTÖK)
 Vörösmarty fáklyás felvonulás
 

DECEMBER

 

 

 


1. (PÉNTEK) 18:00

 Szalagavató

2.(SZOMBAT) 14:00

 egyházközségi lelki nap

3.(VASÁRNAP) 09:00

Advent 1. vasárnapja

4. (HÉTFŐ) 7:45
 Első gyertyagyújtás
5. (KEDD)
 
6. (SZERDA)
 Mikulás 5-8. évf.
7. (CSÜTÖRTÖK)
 
8. (PÉNTEK) 8:00
 Szűz Mária Szeplőtelen fogantatása
9. (SZOMBAT) 9:00 - 13:00
 lelki nap 5-8 évf.
10. (VASÁRNAP) 09:00
 Advent 2. vasárnapja
11. (HÉTFŐ) 7:45
 Második gyertyagyújtás
12. (KEDD) 14:50  Christmas party
13. (SZERDA)  Menzabefizetés
14. (CSÜTÖRTÖK)
 Menzabefizetés
15. (PÉNTEK)
 
16. (SZOMBAT) lelki nap 9-12 évfolyam
17. (VASÁRNAP) Advent 3. vasárnapja
18. (HÉTFŐ)
 Harmadik gyertyagyújtás
19. (KEDD) Karácsonyi vásár
20. (SZERDA)
 Karácsonyi vásár
21. (CSÜTÖRTÖK) 9:00
11:00
 
 
12:00
18:00
Szent Kristóf Ház
Negyedik gyertyagyújtás
Szent István megkoronázásának elővételezett ünnepe, iskolai karácsony (ünneplő ruha)
Osztálykarácsonyok
Karácsonyi koncert
23. (SZOMBAT)
 

24. (VASÁRNAP) 15:00

 Betlehem

 

JANUÁR

2. (KEDD)

 

3. (SZERDA)

 Szünet utáni első tanítási nap

5. (PÉNTEK)

16:00-18:00

 Vízkereszt szentmise
Iskolakóstoló 4. évf.számára

6. (SZOMBAT)

 

7.(VASÁRNAP) 09:00

 

9. (KEDD)  
12. (PÉNTEK) 16:00-18:00  Iskolakóstoló 4. évf.számára
13. (SZOMBAT) 
 
14. (VASÁRNAP) 09:00
 
16. (KEDD) 
 
18. (CSÜTÖRTÖK)
 
19. (PÉNTEK)
 
20. (SZOMBAT) 10:00
 Középfokú írásbeli felvételi
21. (VASÁRNAP) 09:00
Diákmise: 
22. (HÉTFŐ)   Tudományok, művészetek és a sport hete január 22-26-ig
Műsor a Magyar Kultúra Napja alkalmából
23. (KEDD)
13:00
 Osztályozó vizsgák vége
Ökumenikus imaóra
24. (SZERDA)
Menzabefizetés 
Ciszterci Diáknapok 24-26-ig
25. (CSÜTÖRTÖK)
 Menzabrfizetés
26. (PÉNTEK)
 I. félév vége
Pályaválsztási nap
28. (VASÁRNAP)  Diákmise: 
29. (HÉTFŐ) 8:00  Szent Rendalapítók ünnepe (hétköznapi öltözet)
30. (KEDD)   
31. (SZERDA)   
 

FEBRUÁR

 

 
 

 

 

 

1. (CSÜTÖRTÖK)

 

2. (PÉNTEK)

19:00

Félévi értesítők kiosztása

Szülők-nevelők bálja 

3. (SZOMBAT)

 

4.(VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise: 

7. (SZERDA)
 
8. (CSÜTÖRTÖK) 
 
9. (PÉNTEK)
 
11. (VASÁRNAP) 09:00
 Diákmise: 
12. (HÉTFŐ)
 
13. (KEDD) 8:00-12:00
15:00-17:00
17:00-19:00
 5.a, 5.b, 5.c osztályok Tikverőzés
fogadóórák
szülői értekezlet
14. (SZERDA) 8:00
 Hamvazószerda
15. (CSÜTÖRTÖK)
 
16. (PÉNTEK) 13:00
 
18. (VASÁRNAP) 
Diákmise:
20. (KEDD) 
Menzabefizetés
21. (SZERDA)
Menzabefizetés
22. (CSÜTÖRTÖK)
 
 23. (PÉNTEK)
 A kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja

 25. (VASÁRNAP)

 Diakmise

 26. (HÉTFŐ)
 szóbeli meghallgatások 4 évfolyamosok
 27. (KEDD)
 szóbeli meghallgatások 4 évfolyamosok
 28. (SZERDA)
 szóbeli meghallgatások 4 évfolyamosok
 

MÁRCIUS

 

 

 

 

 

 

 1. (CSÜTÖRTÖK)

 

3. (SZOMBAT) 9:00 - 13:00

 Lelki nap 9-12 évfolyamig

4.(VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise

5. (HÉTFŐ)
 
7. (SZERDA) 
 
9. (PÉNTEK)
 
10. (PÉNTEK)
 Lelki nap 5-8. évfolyamig
11. (VASÁRNAP) 09:00
 Diákmise:
12. (HÉTFŐ)
 
13. (KEDD) 
14. (SZERDA) Ünnepség-március 15. ünneplő öltözet
15. (CSÜTÖRTÖK)
 Nemzeti ünnep
16. (PÉNTEK)
 áthelyezett munkanap
18. (VASÁRNAP) 
Diákmise
20. (KEDD) 
 
21. (SZERDA)
Menzabefizetés
22. (CSÜTÖRTÖK)
Menzabefizetés
23. (PÉNTEK)
 

25. (VASÁRNAP) 09:00

 Diákmise:

26. (HÉTFŐ)
 tanítás nélküli munkanap
27. (KEDD)  tanítás nélküli munkanap
28. (SZERDA) tanítás nélküli munkanap
29. (CSÜTÖRTÖK)
 Húsvéti szünet kezdete
30. (PÉNTEK)
 
 

ÁPRILIS

 

 

1.(VASÁRNAP) 09:00

 

 2. (HÉTFŐ)
 Húsvét
3. (KEDD)
 4. (SZERDA)
Szünet utáni első tanítási nap
 
6. (PÉNTEK)
8. (VASÁRNAP) 09:00
 Diákmise: Elsőáldozás
 9. (HÉTFŐ)
10. (KEDD)
11. (SZERDA)  A magyar költészet napja
12. (CSÜTÖRTÖK)
 
13. (PÉNTEK)
 
15. (VASÁRNAP) 
 
 16. (HÉTFŐ) 
A holokauszt emléknapja
 18. (SZERDA)
 20. (PÉNTEK)
A Föld napja
 21. (SZOMBAT)
tanítás nélküli munkanap

22. (VASÁRNAP) 09:00

BÉRMÁLÁS

23. (HÉTFŐ)
 
 24. (KEDD) 15:00
17:00
Fogadóórák
Szülői értekezlet 12. évfolyamos
 25. (SZERDA)
Menzabefizetés
 26. (CSÜTÖRTÖK)
Menzabefizetés
 27. (PÉNTEK)
 28. (SZOMBAT)
 

29. (VASÁRNAP) 09:00

  Diákmise

30. (HÉTFŐ)
 
 

MÁJUS

 

 
 
 
1. (KEDD)
Munkaszüneti nap
2. (SZERDA)
 
3. (CSÜTÖRTÖK)
 12. évfolyam utolsó tanítási nap
Szerenádok, iskolai 16.00 óra
4. (PÉNTEK)
 
5. (SZOMBAT)
 Ballagás
6. (VASÁRNAP) 09:00
 Diakmise
7. (HÉTFŐ) 
13:00-16:00
éretsségi kezdete
délutáni tanítás
 8. (KEDD) 
13:00-16:00
érettségi
délutáni tanítás
9. (SZERDA)
 tanítás nélküli munkanap
 10. (CSÜTÖRTÖK) 
terepgyakorlat 5. évfolyam
11. (PÉNTEK) 
13. (VASÁRNAP) 

14. (HÉTFŐ) 
 
15. (KEDD) 13:00-16:00
 délutánni tanítás
16. (SZERDA)
 idegen nyelvi kompetencia 6-8 évf.
18. (PÉNTEK) 
  idegen nyelvi kompetencia szóbeli 8 évf.

20. (VASÁRNAP) 09:00

 Pünkösd

 21. (HÉTFŐ)
 Pünkösd
22. (KEDD)  
23. (SZERDA) 8:00 -12:00
 
 országos kompetenciamérés 6,8,10 évf.
Menzabefizetés
 24. (CSÜTÖRTÖK)
 Menzabefizetés
25. (PÉNTEK)
 

27. (VASÁRNAP) 09:00

 

 28. (HÉTFŐ) 14:00

 

29. (KEDD) 17:00

 

 

JÚNIUS

 

 


 

 1. (PÉNTEK) 


2. (SZOMBAT)

3.(VASÁRNAP) 09:00

 

4. (HÉTFŐ)
A nemzeti összetartozás napja
 5. (KEDD) 8:00-14:00
 
7. (CSÜTÖRTÖK) 
 
 8. (PÉNTEK)
 tanítás nélküli munkanap, osztálykirándulások
10. (VASÁRNAP) 09:00
 
11. (HÉTFŐ)
 
 12. (KEDD)
 Madarak, fák napja
13. (SZERDA)  röviditett nap
 14. (CSÜTÖRTÖK) 
 tanítás nélküli munkanap
15. (PÉNTEK) 16:00  Te Deum
17. (VASÁRNAP) 

 18. (HÉTFŐ) 
 
19. (KEDD)
 
20. (SZERDA)
 
 21. (CSÜTÖRTÖK) 
 
22. (PÉNTEK)
 

24. (VASÁRNAP) 09:00