2019 Advent 12.14.

 Az adventi lelki nap programtervezete
 
Lelkigyakorlat az 5. a osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Ágnes O.Cist. nővér, 3-as terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Ágnes O.Cist. nővér, 3-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
 
Lelkigyakorlat az 5. b osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Ancilla O.Cist. nővér, 2-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Ancilla O.Cist. nővér, 2-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
 
Lelkigyakorlat a 6. a osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Ambrózy Tamás atya, 13-as terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Ambrózy Tamás atya, 13-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
 
Lelkigyakorlat a 6. b osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Kelényi József O.Praem atya, 22-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Kelényi József O.Praem atya, 22-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
Lelkigyakorlat a 7. a osztály számára:
Az osztály a Papi Otthonban vesz részt a lelki napon külön program szerint.
Lelkigyakorlat a 7. b osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Emmanuel Ilodigwe szalézi testvér, 23-as terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Emmanuel Ilodigwe szalézi testvér, 23-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Emmanuel Ilodigwe szalézi testvér, 23-as terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
Lelkigyakorlat a 7. c osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Harkai Gábor atya, 6-os terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Harkai Gábor atya, 6-os terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Harkai Gábor atya, 6-os terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
 
Lelkigyakorlat a 8. a osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Molnár Attila Brúnó atya, 12-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Molnár Attila Brúnó atya, 12-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Molnár Attila Brúnó atya, 12-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
 
Lelkigyakorlat a 8. b osztály számára:
Az osztály a Maroshegyi Plébánián vesz részt a lelki napon Lovász Rajmund OFM atya vezetésével.
 
 
Lelkigyakorlat a 11. b osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Hodász András atya, 21-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Hodász András atya, 21-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Hodász András atya, 21-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
 
Lelkigyakorlat a 11. c osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Gárdonyi Máté atya, biológia tanterem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Gárdonyi Máté atya, biológia tanterem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Gárdonyi Máté atya, biológia tanterem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
 
Zenés bűnbánati liturgia, gyónási lehetőség a tornateremben:
 
5-6. évfolyam: 11:00-11:45
-gyóntat: Előd atya, Mitrovics Zsolt atya, Ambrózy Tamás atya, Kelényi József O.Praem. atya
 
7-8. évfolyam, 11. b, c osztályok: 12:00-12.45
-gyóntat: Előd atya, Ambrózy Tamás atya, Kelényi József O.Praem. atya, Harkai Gábor atya, Gárdonyi Máté atya, Hodász András atya