2019 Advent 12. 07.

 Gimnáziumi lelki nap
 
 
Tanárok lelkigyakorlata:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Ambrózy Tamás atya, könyvtár)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Ambrózy Tamás atya, könyvtár)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Ambrózy Tamás atya, könyvtár)
9. a, c osztály:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Stift Zoltán atya, 6-os terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Stift Zoltán atya, 6-os terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Stift Zoltán atya, 6-os terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: bűnbánati liturgia, tornaterem
9. b osztály:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Gaál Richárd szeminarista, 11-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Gaál Richárd szeminarista, 11-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Gaál Richárd szeminarista, 11-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: bűnbánati liturgia, tornaterem
 
10. a osztály
Az osztály az érdi Regina Mundi Apátságban vesz részt a lelki napon külön program szerint.
10. b osztály
Az osztály az Öreghegyi plébánián vesz részt a lelki napon Tornyai Gábor atya vezetésével.
10. c osztály
Az osztály a móri kapucinus közösségnél tesz látogatást külön program szerint.
11. a osztály
A program menete:
10.00-10.45: első találkozás (Szemere János atya, 3-as terem)
10.45-11.00 szünet
11.00-11.45: második találkozás (Szemere János atya, 3-as terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: osztályfőnöki feldolgozó óra (3-as terem)
12.45-13.00: szünet
13.00-13.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
11. b és 11. c osztályok
December 14-én vesznek részt a lelki napon.
12. a osztály
A program menete:
10.00-10.45: első találkozás (Marton Bernát O.Cist. atya, 2-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: második találkozás (Marton Bernát O.Cist. atya, 2-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: osztályfőnöki feldolgozó óra (2-es terem)
12.45-13.00: szünet
13.00-13.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
 
12. b osztály
A program menete:
9.00-12.45: Nem adom fel Alapítvány (díszterem)
13.00-13.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
 
12. c osztály
A program menete:
10.00-10.45: első találkozás (Holló András, 1-es terem)
10.45-11.00 szünet
11.00-11.45: második találkozás (Holló András, 1-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: harmadik találkozás (Holló András, 1-es terem)
12.45-13.00: szünet
13.00-13.45: bűnbánati liturgia a tornateremben
 
Bűnbánati liturgia a tornateremben:
 
9-10. évfolyam – 12:00-12:45:
 
- gyóntat: Előd atya, Szemere János atya, Marton Bernát O.Cist atya, Stift Zoltán atya, Mitrovics Zsolt atya, Ambrózy Tamás atya
11-12. évfolyam – 13:00-13:45:
- gyóntat: Előd atya, Szemere János atya, Marton Bernát O.Cist atya, Stift Zoltán atya, Ambrózy Tamás atya, Mitrovics Zsolt atya