Sport

A városi diákolimpián szépen szerepeltek az úszóink.
 
I. hely Steurer Flóra 100m Hát
 
Csák Milán 100 Gyors
 
Csák Milán 4 X 50 m gyors váltó
Tasnádi Ádám
Zugor Balázs
Bácskai Dávid
 
Katona Bálint 100m hát
 
II.hely Walthier Laura 50m mell
 
Wéber Máté 100m gyors
 
Katona Bálint 100m gyors
Katona Bence 100m hát
 
Baranyai Sára 4 X 50 m váltó
Matók Sára
Szabó Tímea
Vitéz Anna
 
Katona Bálint 4 X 50 m váltó
Katona Bence
Sommer Péter
Vizy Antal
 
III.hely Tasnádi Ádám 100m gyors
 
Győrfi Gábor 100m hát
 
Sommer Anna 100m hát
 
Vizy Antal 100m gyors
 
Tornyai Johanna 4 X 50m váltó
Kovács Panni
Varga Jusztina
Walthier Laura
 
Mihályi Péter 4 X 50m váltó
Virányi Gergely
Béber Máté
Wilhelm Botond
 
Kertész Lili 4 X 50m váltó
Kozma Csengele
Rózsa Julia
Steurer Flóra
 
Ők bejutottak a megyei döntőbe!
Iskolánk legfiatalabb tanulói ( 2007 -es születésüek )
 
4 X 50 m gyorsváltója a IV. helyen végzett a városi úszó diákolimpián.
 
A csapat tagjai: Örvös Bíborka 5.B
Pintér Petra 5.c
Süveg Anna 5.A
Tóth Bettina 5.B
 
 
...
Debreceni Országos Úszó Diákolimpia Döntőjének eredménye Újabb sikereket értek el iskolánk úszói! Lány V.kcs-os csapatunk ( Baranyai Sára ,Matók Sára,Szabó Tímea,Vitéz Anna) 4x50 m-es gyorsváltóban,mindössze 1 tizeddel maradt le a dobogóról és a nagyon szép IV-edik helyet szerezte meg. Ezen a versenyen Katona Bálint is IV lett 100m gyorsúszásban
Felkészítő tanár : Gerlaki Krisztina
 
 
... 
 2017. június 8-12. között rendezték Gyulán a fiú III. korcsoportos Országos Labdarúgó Diákolimpiát, melyen iskolánk csapata az 1. helyezést érte el.
A csapat tagjai: Berki Marcell 6.a, Gulyás András 7.a, Kuczi Zsombor 6.b, Locker Ármin 5.a, Menyhárt Zsombor 6.a, Nemes Marcell 5.a, Részeg Ákos 5.a, Rétfalvi Zsombor 5.a, Schmuck András 6.a, Schmuck Balázs 6.a, Szombati Benedek 6.a, Tóth Tamás 6.b.
A legjobb mezőnyjátékosnak járó különdíjat Menyhárt Zsombor nyerte el.
Gratulálunk!
... 
Az Országos Diákolimpis döntőben B33-as fiú kosárlabda csapatunk VI. helyen végzett. Csapat tagjai: Somlai-Kiss Máté, Molnár Mátyás, Balsay István, Mátyás Merse. Felkészítő tanár: Gerlaki Krisztina
...
Az atlétika diákolimpia országos döntőjében iskolánk tanulói szép sikereket értek el.
Eredmények:
II. kcs lány többpróba Langmár Kata 5.a 2.hely
V. kcs lány 100 m gátfutás Csetényi Eszter 10.c 3.hely
V. kcs lány magasugrás Janzsó Anna 9.c 8.hely
VI. kcs fiú 4x100 m váltó Ciszterci 8.hely
Csapattagok: Cseh Kristóf 11.b, Novák Boldizsár 10.b, Solymossi László 9.a,
Veszter Csongor 10.a
V. kcs lány 400 m síkfutás Csetényi Eszter 10.c 11.hely
V. kcs fiú 400 m síkfutás Novák Boldizsár 10.b 11.hely
V. kcs fiú 3000 m síkfutás Szauter Ábel 9.a 13. hely
V. kcs fiú 100 m síkfutás Veszter Csongor 10.a 14. hely
V. kcs fiú 200 m síkfutás Novák Boldizsár 10.b 18. hely
 
Gratulálunk
Felkészítő tanár: Langmárné Miklós Éva, Varga Tamás
...
A IV. korcsoportos  Kosárlaba diákolimpián az országos elődöntőn csapatunk III. helyezést ért el.
...
Tokodi Blanka 7.a osztályos tanuló az Országos II. osztályú FitKid bajnokságon korcsoportjában országos bajnok lett és összesítésben Grand Prix győztes lett.
...
Az atlétikai diákolimpia megyei döntőjén a következő eredményeket érték el iskolánk tanulói:
III. kcs lány 600 m 1. hely Nagy Nóra 6.b
2. hely Walthier Laura 5.a
IV. kcs lány 300 m 3. hely Székely Zsuzsanna 7.a
IV. kcs fiú 300 m 3. hely Cser-Palkovics Gergely 8.b
II. kcs lány többpróba 1. hely Langmár Kata 5.a
III. kcs fiú többpróba 5. hely Csák Milán 6.a
Gratulálunk!
Felkészítő tanár: Langmárné Miklós Éva, Varga Tamás
...
Megyei lány labdarúgás IV. korcsoportban II. helyezést ért el a következő összeállítású csapat: Lukács Ajsa, Székely Zsuzsanna, Lőrincz Panna, Forró Kata, Tomor Boglárka, Gede Hanna, Rabi Hanna, Tihanyi Karolina, Mesics Flóra
...
Városi tömegtornán 5-6. osztályok között III. helyezést ért el a következő összeállítású csapat: Mátyás Kincső, Tornyai Johanna, Langmár Kata, Rabi Gréta, Regős Brigitta.
 
Szerenkénti döntőben talajon és egyéni összetett versenyben is Langmár Kata III. helyezett lett.
... 
Az országos mezei futó diákolimpián iskolánk tanulói a következő szép eredményeket érték el:
III. kcs lány egyéni Walthier Laura 8. hely
IV. kcs fiú egyéni Katona Bence 19. hely
V. kcs fiú csapat Ciszterci 14. hely
Csapat tagjai: Szauter Ábel 9.a, Schindele Ádám 9.a, Bata Barnabás 9.a, Berkes Axel 9.b, Katona Bálint 10.b
Felkészítő tanár: Langmárné Miklós Éva, Varga Tamás
...
Az alapfokú városi kézilabda bajnokságban iskolánk lány csapata a harmadik helyen végzett.
Csapat tagjai:
Abkarovits Hanna 10.b, Bakos Bianka 12.a, Kindl Anna 11.a, Matók Sára 11.b, Mekota Bernadett 10.b, Pécsi Dóra 10.b, Sommer Anna 9.c, Szvitek Csilla 10.a, Varga Eszter 11.c.
Felkészítő tanár: Gerlaki Krisztina
 ...
Az alapfokú városi kézilabda bajnokságban iskolánk fiú csapata a harmadik helyen végzett.
Csapat tagjai:
Novák Barnabás 12.a, Pinka György 12.a, Borsányi Gábor 12.b, Csernavölgyi Márton 12.b,Gullner András 11.b, Horváth András 11.b, Sommer Péter 11.b, Bácskai Ádám 10.a, Laczkó Benedek 10.b
Felkészítő tanár: Varga Tamás
...
A városi atlétikai diákolimpiákon a következő eredmények születtek:
II. kcs lány többpróba Langmár Kata 5.a 1.hely
III. kcs lány 600 m Walthier Laura 5.a 1.hely
Nagy Nóra 6.b 2.hely
III. kcs fiú 60 m Menyhárt Zsombor 6.a 2.hely
III. kcs fiú többpróba Csák Milán 6.a 3.hely
IV. kcs fiú 1500 m Katona Bence 8.b 1.hely
IV. kcs lány 300 m Székely Zsuzsanna 8.a 3.hely
IV. kcs fiú 300 m Cser-Palkovics Gergely 8.b 3.hely
III. kcs lány többpróba csapat Ciszterci 6.hely
III. kcs fiú többpróba csapat Ciszterci 6.hely
IV. kcs lány többpróba csapat Ciszterci 5.hely
IV. kcs fiú többpróba csapat Ciszterci 6.hely
 
Felkészítő tanár: Langmárné Miklós Éva, Varga Tamás
 
 
... 
Németh Fruzsina 7.a és Szauter Csanád 8.a sakk diákolimpián mindketten a 7. helyen végeztek korcsoportjukban.
... 
A hét folyamán iskolánk tanulói több sportágban is sikeresen szerepeltek a városi és megyei diákolimpiai versenyeken.
Eredményeink:
Mezei futó megyei diákolimpia
III. korcsoport lány
egyéni I. helyezett Walthier Laura 5.a
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
csapat III. helyezett Walthier Laura 5.a, Nagy Nóra 6.b, Mátyás Kincső 5.a, Soós Anna 6.b, Keserű Zsanna 5.b
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
III. korcsoport fiú
csapat III. helyezett Csák Milán 6.a, Gulyás András 7.a, Szauter Ajtony 6.a, Tasnádi Ádám 6.a, Tóth Tamás 6.b
IV. korcsoport fiú
egyéni II. helyezett Katona Bence 8.b
 
V. korcsoport fiú
egyéni I. helyezett Szauter Ábel 9.a
III. helyezett Katona Bálint 10.b
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
csapat II. helyezett Szauter Ábel 9.a, Katona Bálint 10.b, Schindele Ádám 9.a, Berkes Axel 9.b, Bata Barnabás 9.a
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Felkészítő tanárok: Langmárné Miklós Éva, Varga Tamás
 
Kosárlabda IV. korcsoportos fiú megyei diákolimpia döntő
II. helyezett Ciszterci
Csapat tagjai: Angyal Géza 8.a, Bajnok Bulcsú 8.a, Balsay István 8.b, Cser-Palkovics Gergely 8.b, Ekler Balázs 9.a, Katona Bence 8.b, Mátyás Merse 7.a, Molnár Mátyás 9.a, Pomsár Barnabás 9.b, Somlai Kiss Máté 9.a, Szarka Péter 9.b
Felkészítő tanár: Varga Tamás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Labdarúgás III. korcsoportos városi döntő
I.helyezett Ciszterci
Csapat tagjai: Berki Marcell 6.a, Galaczi Tamás 5.a, Gulyás András 7.b
Kuczi Zsombor 6.b, Locker Ármin 5.a, Menyhárt Zsombor 6.a,
Nemes Marcell 5.a, Palkovics Péter 6.a, Részeg Ákos 5.a, Rétfalvi Zsombor 5.a, Schmuck András 6.a, Schmuck Balázs 6.a, Szombati Benedek 6.a,
Tóth Tamás 6.b, Wittmann Máté 5.a
Felkészítő tanár: Tordasi Zsolt
 
Városi alapfokú háromszeres tornászbajnokság
Egyéni összetett I. helyezett Rezsnyák Gergely 11.a
III. helyezett Veszter Csongor 10.a
Talaj és korlát I. helyezett Rezsnyák Gergely 11.a
Korlát III. helyezett Veszter Csongor 10.a
Csapat: I. helyezett Ciszterci
Csapat tagjai: Rezsnyák Gergely 11.a, Veszter Csongor 10.a, Kardos Ruben 11.a
Felkészítő tanár: Filó Zsolt
 
 
...
Országos úszódiákolimpia Döntő
II. hely 4*50 m váltó Csernavölgyi Márton, Mihályi András, Nyárai-Horváth Ferenc, Sommer Péter
VI. hely 100m gyors Csák Milán
IX. hely 4*50m váltó Salgói Panna, Nagylaki Fanni, Jancsek Enikő, Ivanics Berta
XII. hely 100 m gyors Sommer Péter
...
Iskolánk VI. korcsoportos fiú kosárlabda csapata a városi alapfokú bajnokságon harmadik helyet szerezte meg.
Csapat tagjai: Bodri Márk 11.a, Kökényesi Marcell 11.b, Horváth András11.b, Magyari Pál 12.c, Novák Barnabás 12.a, Paulusz Patrik 11.a, Pinka György 12.a, Vámosi Tamás 10.c, Veszter Csongor 10.a.
Felkészítő tanár: Varga Tamás
...
Iskolánk VI. korcsoportos fiú floorball csapata a városi alapfokú bajnokságon a második helyet szerezte meg.
Csapat tagjai: Bácskai Ádám 10.a, Horváth András 11.b, Kranauer Ákos 9.a, Novák Barnabás 12.a, Veszter Csongor 10. a
Felkészítő tanár: Varga Tamás
 
...
Iskolánk IV. korcsoportos fiú kosárlabda csapata a városi diákolimpián a második helyet szerezte meg.
Csapat tagjai: Angyal Géza 8.a, Bajnok Bulcsú 8.a, Balsay István 8.b, Cser-Palkovics Gergely 8.b, Ekler Balázs 9.a, Katona Bence 8.b, Mátyás Merse 7.a, Molnár Mátyás 9.a, Pomsár Barnabás 9.b, Somlai Kiss Máté 9.a, Szarka Péter 9.b
Felkészítő tanár: Varga Tamás
... 
Iskolánk tanulói sikeresen szerepeltek a városi mezei futó diákolimpián.
III. korcsoportos lányok egyéni versenyében ketten is a dobogóra állhattak.
Első helyezett: Walthier Laura 5.a
Harmadik helyezett: Nagy Nóra 6.b
A csapatversenyben második helyen végzett iskolánk csapata:
Csapat tagjai: Walthier Laura 5.a, Nagy Nóra 6.b, Mátyás Kincső 5.a, Soós Hanna 6.b, Regős Brigitta 6.a
Szintén második helyen végzett a III. korcsoportos fiú csapat is.
Csapat tagjai: Csák Milán 6.a, Gulyás András 7.a, Menyhárt Zsombor 6.a, Szauter Ajtony 6.a, Tasnádi Ádám 6.a
IV. korcsoportosok versenyében egyéniben első helyezett Katona Bence 8.b, és mindkét csapatunk a negyedik helyen végzett.
Felkészítő tanárok: Langmárné Miklós Éva, Varga Tamás
...
Lány labdarúgó diákolimpia városi forduló I. hely
A csapat tagjai: Székely Zsuzsanna, Forró Kata, Lőrincz Panna, Gede Hanna, Rabi Hanna, Tihanyi Karolina, Tomor Boglárka, kapus: Lukács Ajsa
...
Városi Úszóbajnokság
1. hely
Csák Milán III. kcs. 100m gyors
Rózsa Júlia, Kozma Csenge, Steurer Flóra, Buzsik Panka 4*50m-es gyorsváltó 
Málits Péter 100m gyors V. kcs
Sommer Péter 100m gyors VI. kcs
2. hely
Csák Milán 100m mell III. kcs
Csák Milán, Tasnádi Ádám, Lendvai Kristóf, Bácslai Ádám 4*50m gyorsváltó III. kcs
Győrfi Gábor 100m mell IV. kcs
Sommer Anna 100m hát IV. kcs
Próder Anna 100m mell V. kcs
Katona Bálint 100m gyors V.kcs
Málits Péter 100m mell V. mell
Sommer Péter 100m mell VI. kcs
Málits Péter, Katona Bálint, Gullner András, Forrai Zsolt V. kcs 4*50m gyorsváltó
Mekota Bernadett, Vitéz Anna, Baranyai Sára, Próder Anna  V. kcs 4*50m gyorsváltó
Nagylaki Fanni, Rangics Anna, Ivanics Berta, Salgói Panna VI. kcs 4*50m gyorsváltó
3. hely
Tasnádi Ádám III. kcs 100m gyors
Angyal Géza, Győrfi Gábor, Fejér Gergő, Katona Bence IV. kcs 4*50m gyorsváltó
Zugor Balázs IV. kcs 100m mell
Bakos Zita VI. kcs 100m hát
Vizy Antal, Sommer Péter, Nyárai Horváth Ferenc, Németh Márk VI. kcs 4*50m gyorsváltó
...
B33 Kosárlabda Diákolimpia Megyei I. helyezés az iskola csapatának.
Csapattagok: Somlai-Kiss Máté, Molnár Mátyás, Balsay István, Katona Bence.
A csapat az országos elődöntőbe jutott.
...
Az iskolánk nyerte a III-IV. korcsoportos lányfoci Diákolimpia városi döntőjét.
...
Junior Korcsoportos diákolimpián Farkas Ágnes Kyokushin Karate sportágban I. helyezést ért el az országos döntőben.
...