Miserend

 A vasárnapi évfolyammiséken ünneplő öltözetben kell megjelenni.

A szentmisék kezdési időpontja 09:00

 
 

2019/2020 első félév Miserend



SZEPTEMBER   felelős  
8. Vasárnap 5.évfolyam és 9.c osztály  
9. Hétfő 12.a    
10. Kedd 12.b    
11. Szerda 12.c    
12. Csütörtök 11.a    
13. Péntek 11.b    
14. Szombat      
15. Vasárnap 6. évfolyam 6.a osztály  
16. Hétfő 11.c    
17. Kedd 10.b    
18. Szerda 10.a    
19. Csütörtök 10.c    
20. Péntek 9.b    
21. Szombat      
22. Vasárnap 7. évfolyam 7.a osztály  
23. Hétfő 9.a    
24. Kedd 9.c    
25. Szerda 6.a    
26. Csütörtök 6.b    
27. Péntek 5.a    
28. szombat      
29. Vasárnap 8. évfolyam 8.a osztály  
30. Hétfő 5.b
 


OKTÓBER      
1. Kedd 7.a    
2. Szerda 7.b    
3. Csütörtök 7.c    
4. Péntek 8.b    
5. Szombat      
6. Vasárnap 9. évfolyam 9. a osztály  
7. Hétfő 8.a    
8. Kedd 11.a    
9. Szerda 12.a    
10. Csütörtök 12.b    
11. Péntek 12.c    
12. Szombat      
13. Vasárnap 10. évfolyam 10.a osztály  
14. Hétfő 11.c    
15. Kedd 11.b    
16. Szerda 9.a    
17. Csütörtök 9.b    
18. Péntek 9.c    
19. Szombat      
20. Vasárnap 11.évfolyam 11.a osztály  
21. Hétfő 10.a    
22. Kedd 10.b    
23. Szerda nemzeti ünnep  
24. Csütörtök 10.c    
25. Péntek 5.a    
26. Szombat      
27. Vasárnap őszi szünet    
28. Hétfő -    
29. Kedd -
 
30. Szerda -    
31. Csütörtök      
         
NOVEMBER -    
1. Péntek -    
2. Szombat -    
3. Vasárnap őszi szünet    
4. Hétfő 5.b    
5. Kedd 7.a    
6. Szerda 7.b    
7. Csütörtök 7.c    
8. Péntek 6.b    
9. Szombat      
10. Vasárnap 5.évfolyam 5.a osztály  
11. Hétfő 6.a    
12. Kedd 8.b    
13. Szerda 9.c    
14. Csütörtök 9.a    
15. Péntek 9.b    
16. Szombat      
17. Vasárnap 12. évf. szalagfeltűző mise  
18. Hétfő 8.a    
19. Kedd 10.b    
20. Szerda 10.a    
21. Csütörtök 10.c    
22. Péntek 11.c    
23. Szombat      
24. Vasárnap 6.évfolyam 6.b osztály  
25. Hétfő 11.b    
26. Kedd 11.a    
27. Szerda 12.a    
28. Csütörtök 12.b

29. Péntek 12.c

30. Szombat







DECEMBER      
1. Vasárnap ADVENT 1. vasárnap  
2. Hétfő RORATE  külön beosztás szerint
3. Kedd RORATE  külön beosztás szerint
4. Szerda RORATE  külön beosztás szerint
5. Csütörtök RORATE  külön beosztás szerint
6. Péntek RORATE  külön beosztás szerint
7. Szombat lelki nap     
8. Vasárnap ADVENT 2. vasárnap  
9. Hétfő RORATE  külön beosztás szerint
10. Kedd RORATE  külön beosztás szerint
11. Szerda RORATE  külön beosztás szerint
12. Csütörtök RORATE  külön beosztás szerint
13. Péntek RORATE  külön beosztás szerint
14. Szombat lelki nap     
15. Vasárnap ADVENT 3. vasárnap  
16. Hétfő RORATE  külön beosztás szerint
17. Kedd RORATE  külön beosztás szerint
18. Szerda RORATE  külön beosztás szerint
19. Csütörtök RORATE  külön beosztás szerint
20. Péntek RORATE  külön beosztás szerint
21. Szombat      
22. Vasárnap téli szünet    
23. Hétfő téli szünet    
24. Kedd téli szünet    
25. Szerda téli szünet    
26. Csütörtök téli szünet    
27. Péntek téli szünet    
28. Szombat téli szünet    
29. Vasárnap téli szünet  
30. Hétfő téli szünet

31. Kedd téli szünet






JANUÁR      
1. Szerda téli szünet    
2. Csütörtök téli szünet    
3. Péntek téli szünet    
4. Szombat      
5. Vasárnap téli szünet    
6. Hétfő Vízkereszt  szentmise 8.00 órakor
7. Kedd 5.a    
8. Szerda 5.b    
9. Csütörtök 6.a    
10. Péntek 6.b    
11. Szombat      
12. Vasárnap 7. évfolyam 7.b osztály  
13. Hétfő 9.a    
14. Kedd 9.b    
15. Szerda 9.c    
16. Csütörtök 10.a    
17. Péntek 10.b    
18. Szombat      
19. Vasárnap 8.évfolyam 8.b osztály  
20. Hétfő 10.c    
21. Kedd ökumenikus imaóra 13:00  
22. Szerda 7.a    
23. Csütörtök 7.b    
24. Péntek diáknap    
25. Szombat      
26. Vasárnap 9.évfolyam 9.b osztály  
27. Hétfő 8.a    
28. Kedd Szent rendalapítók ünnepe, szentmise 8.00 órakor
29. Szerda 8.b    
30. Csütörtök 11.b    
31. Péntek 11.a