Miserend

 A vasárnapi évfolyammiséken ünneplő öltözetben kell megjelenni.

A szentmisék kezdési időpontja 09:00

 
SZEPTEMBER   felelős
10. Vasárnap 5.évfolyam és 9.c osztály
11. Hétfő 6.a  
12. Kedd 6.b  
13. Szerda 7.a  
14. Csütörtök 7.b  
15. Péntek 8.b  
16. Szombat    
17. Vasárnap 6. évfolyam 6.a osztály
18. Hétfő 8.a  
19. Kedd 9.b  
20. Szerda 9.a  
21. Csütörtök 10.a  
22. Péntek 9.c  
23. Szombat    
24. Vasárnap 7. évfolyam 7.a osztály
25. Hétfő 10.b  
26. Kedd 10.c  
27. Szerda 11.a  
28. Csütörtök 11.c  
29. Péntek 12.a  
30. szombat    
       
OKTÓBER    
1. Vasárnap 8. évfolyam 8.a osztály
2. Hétfő 11.b  
3. Kedd 12.b  
4. Szerda 5.c  
5. Csütörtök 12.c  
6. Péntek 5.b  
7. Szombat    
8. Vasárnap 9. évfolyam 9. a osztály
9. Hétfő 5.a  
10. Kedd 6.b  
11. Szerda 6.a  
12. Csütörtök 7.a  
13. Péntek 7.b  
14. Szombat    
15. Vasárnap 10. évfolyam 10.a osztály
16. Hétfő 8.a  
17. Kedd 9.b  
18. Szerda 8.b  
19. Csütörtök 9.a  
20. Péntek 9.c  
21. Szombat    
22. Vasárnap    
23. Hétfő nemzeti ünnep
24. Kedd 10.a  
25. Szerda 10.c  
26. Csütörtök 10.b  
27. Péntek 11.a  
28. Szombat    
29. Vasárnap őszi szünet  
30. Hétfő -  
31. Kedd -




NOVEMBER -  
1. szerda -  
2. Csütörtök -  
3. Péntek -  
4. Szombat -  
5. Vasárnap őszi szünet  
6. Hétfő 11.b  
7- Kedd 11.c  
8. Szerda 12.a  
9. Csütörtök 12.b  
10. Péntek 12.c  
11. Szombat    
12. Vasárnap 11. évfolyam 11.a osztály
13. Hétfő 5.a  
14. Kedd 5.c  
15. Szerda 5.b  
16. Csütörtök 6.a  
17. Péntek 6.b  
18. Szombat    
19. Vasárnap 5.évfolyam 5.a osztály
20. Hétfő 7.a  
21. Kedd 7.b  
22. Szerda 8.a  
23. Csütörtök 8.b  
24. Péntek 9.b  
25. Szombat    
26. Vasárnap 12. évf. szalagfeltűző mise
27. Hétfő 9.a  
28. Kedd 9.c  
29. Szerda 10.a  
30.csütörtök 10.b




DECEMBER    
1. péntek 10.c  
2. Szombat    
3. Vasárnap ADVENT 1. vasárnap
4. Hétfő RORATE  külön beosztás szerint
5. Kedd RORATE  külön beosztás szerint
6. Szerda RORATE  külön beosztás szerint
7. Csütörtök RORATE  külön beosztás szerint
8. Péntek Szűz Mária szeplőtelen fogantatása 1.óra szentmise
9. Szombat lelki nap 5-8.évf.
10. Vasárnap ADVENT 2. vasárnap
11. Hétfő RORATE  külön beosztás szerint
12. Kedd RORATE  külön beosztás szerint
13. Szerda RORATE  külön beosztás szerint
14. Csütörtök RORATE  külön beosztás szerint
15. Péntek RORATE  külön beosztás szerint
16. Szombat lelki nap 9-12.évf.
17. Vasárnap ADVENT 3. vasárnap
18. Hétfő RORATE  külön beosztás szerint
19. Kedd RORATE  külön beosztás szerint
20. Szerda RORATE  külön beosztás szerint
21. Csütörtök RORATE  külön beosztás szerint
22. Péntek téli szünet  
23. Szombat téli szünet  
24. Vasárnap téli szünet  
25. Hétfő téli szünet  
26. Kedd téli szünet  
27. Szerda téli szünet  
28. Csütörtök téli szünet  
29. Péntek téli szünet  
30. Szombat téli szünet  
31. Vasárnap téli szünet




JANUÁR    
1. Hétfő téli szünet  
2. Kedd téli szünet  
3. Szerda 11.a  
4. Csütörtök 11.c  
5. Péntek 5.b  
6. Szombat    
7. Vasárnap 6.évfolyam 6.b osztály
8. Hétfő 11.b  
9. Kedd 12.a  
10. Szerda 5.c  
11. Csütörtök 12.b  
12. Péntek 12.c  
13. Szombat    
14. Vasárnap 7. évfolyam 7.b osztály
15. Hétfő 5.a  
16. Kedd 10.a  
17. Szerda 6.a  
18. Csütörtök 6.b  
19. Péntek 10.c  
20. Szombat    
21. Vasárnap 8.évfolyam 8.b osztály
22. Hétfő 10.b  
23. Kedd ökumenikus imaóra 13:00
24. Szerda 7.a  
25. Csütörtök 7.b  
26. Péntek diáknap  
27. Szombat    
28. Vasárnap 9.évfolyam 9.b osztály
29. Hétfő Szent rendalapítók ünnepe, 1. órában  szentmise
30. Kedd 8.a