Ügyeleti napok

Nyári ügyelet:
2018. július 10. 9-12 óráig
2018. augusztus 2. 9-12-ig
2018. augusztus 21. 9-12-ig
 
Az intézményünk július 16-a és július 31-e között zárva tart.
 

tovább »
2018.07.18

Szent Bernát napi ünnep

Tisztelt Szülők!
Kedves Diákjaink!
 
Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy Zircen a Szent Bernát napi ünnep 2018. augusztus 18-án lesz, és a 11.00 órakor kezdődő szentmisével indul.
 
Tisztelettel és üdvözlettel küldöm a Szent Bernát nap hírét Mindnyájuknak:
Orosz Ágoston
igazgató
 
 

tovább »
2018.07.17

Német nyelvi házi verseny

az 5. és 6. évfolyamok számára (66 diák részvételével;
˗ 1. hely:Tóth Zoltán (5.A)
˗ 2. hely: Marczinkó Kata (6.A)
˗ 3. hely: Zsitnyányi Eszter (5.A)
(felkészítő tanárok: Babonics Marianna, Ferenczy Noémi)
 
a 6. és 7. évfolyamok számára (45 diák részvételével;
1. hely:Barta Nóra (8. A)
2. hely: Regős Brigitta (7.A)
3. hely: Puszta Zsófi (8.B)
(felkészítő tanárok: Babonics Marianna, Horváth Lilla)
 

tovább »
2018.06.25

Fiatalok együtt, egymásért, 2018

 A MOL Új Európa Alapítvány „KÖSZ!” pályázati kiírásának köszönhetően idén ismét megrendezzük a „Fiatalok együtt, egymásért” elnevezésű nyári napközis táborunkat 2018. június 18-24. között iskolánk és a Szent Kristóf Ház együttműködésében.
 
 

tovább »
2018.06.20

27. Országos Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató verseny

Pál Richárd és Szautner Béla 9.A osztályos tanulók kiemelt dicséretben részesültek a 27. Országos Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató verseny végeredményének hirdetésekor.
 
Pályaművük, egy korlátolt személyeket segítő és gyógyszerekkel ellátó, riasztásokra, vészjelzésekre is képes robot, mely velük együtt az Ericson közponi épületében lévő kiállításon is szerepel a mai napon.
Mentor tanár: Szénásy Zoltán
 

tovább »
2018.06.06

Latin eredmények

 Az Ókortudományi Társaság Ábel Jenő latin versenyének döntő fordulójában Minores kategóriában:
országos 8. Rabi Hanna 8. b osztályos tanuló.
13. aramvölgyi Glória Bella (8. b)
15. Szabó Evelin (8.b)
Maiores kategóriában:
Kiemelt dicséretben részesült: Sudár Richárd (11. a) és Czékmán Flóra (10. b)
Dicséretben részesült: Pinke László (10. b)
Felkészítő tanáruk: Berta Annamária
 

tovább »
2018.06.06

Matematika vesenyeredmények

A Kenguru Nemzetközi Matematikaversenyen
 
Szauter Csanád (9.a) országos 8. és megyei 1. (felkészítő tanára: Kovács Edit)
Botos Andrea (5.a) megyei 2. (felkészítő tanára: Teleki Mária)
Ványi Viktória (6.a) megyei 7. (felkészítő tanára: Borbélyné Rostaházi Krisztina)
Simonics Gergely (8.a) megyei 7. (felkészítő tanára: Ferenczy Sándor)
Aranyosi Pál (8.a) megyei 4. ( (felkészítő tanára: Ferenczy Sándor)
Szauter Ábel (10.a) megyei 5. (felkészítő tanára Temesvári Edit)
Mohl Máté (12.a) megyei 2. (felkészítő tanára Kovács Edit) helyezést ért el.
 
Az Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőjében
 
Szauter Csanád (9.a) 12. helyezést ért el.
 
 

tovább »
2018.05.16

Tisztelt Szülők! Kedves Felvételizők!

 A 2018. évi középiskolai felvételi eljárásra a fellebbezés benyújtásának határideje 2018. május 10-én befejeződött. A későbbiekben már fellebbezést nem áll módunkban elfogadni.
Székesfehérvár, 2018. május 10.
Tisztelettel: Orosz Ágoston igazgató
 

tovább »
2018.05.09