Lelkinap

Lelkinap
 9. a osztály:
Az osztály április 6-án veszt részt a lelki napon Lovász Rajmund OFM atya vezetésével.
 
9. b osztály:
9.00-9.45: első találkozás (Harkai Gábor atya, 23-as terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Harkai Gábor atya, 23-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Harkai Gábor atya, 23-as terem)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
9. c osztály
Az osztály a Ciszterci Nővérek Regina Mundi Apátságában vesz részt a lelki napon külön program szerint.
 


 10. a osztály
9.00-9.45: első találkozás (Marton Bernát O.Cist atya, 3-as terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Marton Bernát O.Cist atya, 3-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Marton Bernát O.Cist atya, 3-as terem)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
10. b osztály
Látogatás a Prohászka templomban külön program szerint. A lelki napot Tóth Tamás atya tartja.
 
10. c osztály
9.00-9.45: első találkozás (Östör Dániel atya, 27-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Östör Dániel atya, 27-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Östör Dániel atya, 27-es terem)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
11. a osztály
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Gaál Richárd szeminarista, 2-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Gaál Richárd szeminarista, 2-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Gaál Richárd szeminarista, 2-es terem)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
11. b osztály
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Szemere János atya, 28-as terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Szemere János atya, 28-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Szemere János atya, 28-as terem)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
11. c osztály
A program menete:
8.15-11.45: Nem adom fel Alapítvány (díszterem)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
 
12. a osztály
A móri kapucinus közösség meglátogatása külön program szerint.
 
12. b osztály
Az osztály Tornyai Gábor atya vezetésével az Öreghegyi Plébánián vesz részt a lelki napon.
 
12. c osztály
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Holló András, 1-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Holló András, 1-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Holló András, 1-es terem)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
A lelki nap lezárása (12.00-12.45):
 
Keresztút a templomban:
 
A keresztútat a 9. c osztály diákjai tartják Képli Mária tanárnő vezetésével.
- gyóntat: Előd atya, Milcsinszky Alajos atya, Harkai Gábor atya, Szemere János atya, Östör Dániel atya, Marton Bernát O.Cist atya
2019.04.10