angol

 
 
Az iskolai Brit Quiz versenyen Gál-Bárdos Dorottya 11.b 1. helyezést ért el.
...
Juvenile nemzetközi angol fordítóversenyen Gyuricza Ágnes 11.c osztályos tanuló elismerő oklevelet kapott.
...
Iskolai angol verseny 5-6. évf. számára
1. Erdélyi Balogh Balázs 6.a
2. Gyuricza Viktória 5.b
3. Kozma Csengele 6.a
... 
A Kalocsán rendezett Mezzofanti országos angol verseny szóbeli döntőjén Magyar Márton 11.b-s tanuló 11. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Kochné Székely Zsuzsanna
...
Az angliai testvérvárosuk által kezdeményezett, a Széna Téri Általános Iskolában rendezett megyei angol szépkiejtési versenyen:
1. Puszta Tamás 5.b. Felkészítő tanár: Szíjártó Éva
2. Locker Ármin 5.a. Felkészítő tanár:Molnár Ferenc
...
Az angol szépkiejtési verseny iskolai fordulóján a következő tanulók értek el helyezést.
Magyar Márton 11.b osztályos tanuló az országos Mezzofanti versenyen angol nyelvből a szóbeli döntőbe jutott. Felkészítő tanár: Kochné Székely Zsuzsanna
5-6. osztály
1. Locker Ármin 5.a ; Puszta Tamás 5.b
2. Gyuricza Viktória 5.b
3. Buzsik Panka 6.b
 
7-8 osztály
1. Dobai Zsófia 8.b
2. Vad Marcell 8.b
3. Berta Zsófia 8.b
 
9-12 osztály
1. Sudár Richárd 10.a
2. Horváth Károly 9.b
3. Abkarovits Hanna 10.b; Krencz Virág 10.c
 
...
Andrássy Réka 12. b osztályos tanuló a Pázmány Péter Katolikus Egyetem által rendezett országos versenyen angol nyelvből a legjobb 10 közé jutott. Felkészítő tanár: Kochné Székely Zsuzsanna
...
Angol képes szótár versenyen a legjobb munkákat a következő tanulók adták be:
1. Walthier Laura 5.a
2. Varga Emilia Flóra, Bőhm Emilia, Simonics Réka 5.a
2. Hirka Kata, Kósa Zsófia 5.a
3. Kovács Mira Zsófia, Lődi Boglárka 6.b
3. Vincz Botond 5.a
... 
A Tóparti Gimnáziumban megrendezett angol szépkiejtési versenyen Dobai Zsófia 8.b osztályos tanuló 1. helyezést ért el.
Sudár Richárd 10.a osztályos tanuló III. helyezést ért el.
...
Az angol szépkiejtési versenyen a következő tanulók érték el helyezést.
5-6. osztály
1. Locker Ármin 5.a; Puszta Tamás 5.b
2. Gyuricza Viktória 5.b
3. Buzsik Panka 6.b
7-8. osztály
1. Dobai Zsófia 8.b
2. Vad Marcell 8.b
3. Berta Zsófia 8.b
9-12. osztály
1. Sudár Richárd 10.a
2. Horváth Károly 9.b
3. Abkarovits Hanna 10.b; Krencz Virág 10.c