2019 Nagyböjt

Gimnáziumi lelki nap
 
 2019. április 6.
Tanárok lelkigyakorlata:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Kiss Péter O.Cist atya, könyvtár)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Kiss Péter O.Cist atya, könyvtár)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Kiss Péter O.Cist atya, könyvtár)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
Lelkigyakorlat az 5. a osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Kelényi József O.Praem atya, 12-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Kelényi József O.Praem atya, 12-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Kelényi József O.Praem atya, 12-es terem)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
Lelkigyakorlat az 5. b, 6. a osztályok számára:
Az osztályok a balatonkenesei ferences nővéreknél tesznek látogatást külön program szerint.
Lelkigyakorlat a 6. b osztály számára:
Az osztály a Bodajki Segítő Szűzanya Kegyhelyen tesz látogatást, számukra a lelki napot Mórocz Tamás plébános atya tartja.
Lelkigyakorlat a 6. c osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Nagy Anita Beatrix iskolapszichológus, 6-os terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Nagy Anita Beatrix iskolapszichológus, 6-os terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: (Nagy Anita Beatrix iskolapszichológus, 6-os terem)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
Lelkigyakorlat a 7. a osztály számára:
Az osztály április 5-én, pénteken délután vesz részt a lelki programon.
A program menete:
14.30-15.15: első találkozás (Molnár Attila Brúnó atya, 12-es terem)
15.15-15.30 szünet
15.30-16.15: második találkozás (Molnár Attila Brúnó atya, 12-es terem)
16.15-16.30: szünet
16.30-17.15: harmadik találkozás (Molnár Attila Brúnó atya, 12-es terem)
17.15-17.30: szünet
17.30-18.00: keresztút a ciszterci templomban
Lelkigyakorlat a 7. b osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Bozai Márton atya, 2-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Bozai Márton atya, 2-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Bozai Márton atya, 2-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
Lelkigyakorlat a 8. a osztály számára:
Az osztály április 5-én, pénteken délután vesz részt a lelki programon.
A program menete:
14.30-15.15: első találkozás (Baranyák Béla atya, 13-as terem)
15.15-15.30 szünet
15.30-16.15: második találkozás (Baranyák Béla atya, 13-as terem)
16.15-16.30: szünet
16.30-17.15: harmadik találkozás (Baranyák Béla atya, 13-as terem)
17.15-17.30: szünet
17.30-18.00: keresztút a ciszterci templomban
 
Lelkigyakorlat a 8. b osztály számára:
 
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Lengyel József atya, 11-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Lengyel József atya, 11-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Lengyel József atya, 11-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
Templomi beosztás:
 
7. a, 8.a – április 5, péntek 17.30:
 
A keresztútat a cserkészcsapat tartja.
 
- gyóntat: Előd atya, Milcsinszky Alajos atya, Molnár Attila Brúnó atya, Baranyák Béla atya
 
5-8. évfolyam április 6, szombat 12.00:
 
A keresztútat a 6. c osztály tartja.
 
-gyóntat: Előd atya, Kiss Péter O.Cist atya, Kelényi József O.Praem atya, Lengyel József atya, Bozai Márton atya, Milcsinszky Alajos atya
 
 
 2019. 04. 13.

 

9. a osztály:

Az osztály április 6-án veszt részt a lelki napon Lovász Rajmund OFM atya vezetésével.

9. b osztály:

9.00-9.45: első találkozás (Harkai Gábor atya, 23-as terem)

9.45-10.00 szünet

10.00-10.45: második találkozás (Harkai Gábor atya, 23-as terem)

10.45-11.00: szünet

11.00-11.45: harmadik találkozás (Harkai Gábor atya, 23-as terem)

12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban

9. c osztály

Az osztály a Ciszterci Nővérek Regina Mundi Apátságában vesz részt a lelki napon külön program szerint.

10. a osztály

9.00-9.45: első találkozás (Marton Bernát O.Cist atya, 3-as terem)

9.45-10.00 szünet

10.00-10.45: második találkozás (Marton Bernát O.Cist atya, 3-as terem)

10.45-11.00: szünet

11.00-11.45: harmadik találkozás (Marton Bernát O.Cist atya, 3-as terem)

12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban

 

10. b osztály

Látogatás a Prohászka templomban külön program szerint. A lelki napot Tóth Tamás atya tartja.

10. c osztály

9.00-9.45: első találkozás (Östör Dániel atya, 27-es terem)

9.45-10.00 szünet

10.00-10.45: második találkozás (Östör Dániel atya, 27-es terem)

10.45-11.00: szünet

11.00-11.45: harmadik találkozás (Östör Dániel atya, 27-es terem)

12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban

 

11. a osztály

A program menete:

9.00-9.45: első találkozás (Gaál Richárd szeminarista, 2-es terem)

9.45-10.00 szünet

10.00-10.45: második találkozás (Gaál Richárd szeminarista, 2-es terem)

10.45-11.00: szünet

11.00-11.45: harmadik találkozás (Gaál Richárd szeminarista, 2-es terem)

12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban

 

 

11. b osztály  

A program menete:

9.00-9.45: első találkozás (Szemere János atya, 28-as terem)

9.45-10.00 szünet

10.00-10.45: második találkozás (Szemere János atya, 28-as terem)

10.45-11.00: szünet

11.00-11.45: harmadik találkozás (Szemere János atya, 28-as terem)

12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban

 

11. c osztály

A program menete:

8.15-11.45: Nem adom fel Alapítvány (díszterem)

12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban

 

12. a osztály

A móri kapucinus közösség meglátogatása külön program szerint.

 

12. b osztály

Az osztály Tornyai Gábor atya vezetésével az Öreghegyi Plébánián vesz részt a lelki napon.

 

12. c osztály

A program menete:

9.00-9.45: első találkozás (Holló András, 1-es terem)

9.45-10.00 szünet

10.00-10.45: második találkozás (Holló András, 1-es terem)

10.45-11.00: szünet

11.00-11.45: harmadik találkozás (Holló András, 1-es terem)

12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban

 

A lelki nap lezárása (12.00-12.45):

 

Keresztút a templomban:

 

A keresztútat a 9. c osztály diákjai tartják Képli Mária tanárnő vezetésével.

-          gyóntat: Előd atya, Milcsinszky Alajos atya, Harkai Gábor atya, Szemere János atya, Östör Dániel atya, Marton Bernát O.Cist atya