2018 Nagyböjt

Gimnáziumi lelki nap
2018. 03. 03.
Tanárok lelkigyakorlata:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Dr. Finta József atya, 16-os terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Dr. Finta József atya, 16-os terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Dr. Finta József atya, 16-os terem)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
9. évfolyam:
A program menete:
9.00-11.45: Dr. Stift Zoltán atya (6-os terem)
12.00-12.45: keresztút a díszteremben
 
10. évfolyam idén nem bérmálkozó diákjai:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Bak Ádám atya, 2-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Bak Ádám atya, 2-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Bak Ádám atya a 2-es terem)
12.00-12.45: keresztút a díszteremben
 
11. a osztály
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Harkai Gábor atya, 25-ös terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Harkai Gábor atya, 25-ös terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: osztályfőnöki feldolgozó óra (osztályfőnök, 25-ös terem, közben Harkai Gábor atya a 22-es teremben gyóntat)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
11. b osztály
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Tóth András atya, 5-ös terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Tóth András atya, 5-ös terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: osztályfőnöki feldolgozó óra (osztályfőnök, 5-ös terem, közben Tóth András atya a 8-as teremben gyóntat)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
11. c osztály
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Holló András, 1-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Holló András, 1-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: harmadik találkozás (Holló András, 1-es terem)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
12. a osztály
A program menete:
8.45-11.45: Nem adom fel Alapítvány
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
12. b osztály
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Szemere János atya, 4-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Szemere János atya, 4-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: osztályfőnöki feldolgozó óra (osztályfőnök, 4-es terem, közben Szemere János atya a kultúrpincében gyóntat)
12.00-12.45: keresztút a ciszterci templomban
 
12. c osztály
Az osztály Tornyai Gábor atya vezetésével az Öreghegyi Plébánián vesz részt a lelki napon.
 
A lelki nap lezárása (12.00-12.45):
 
Keresztút a díszteremben (9-10. évfolyam):
 
A keresztutat a 9. b osztály diákjai tartják Lacziné Kiss Mária tanárnő vezetésével.
- gyóntat: Milcsinszky Alajos atya, Ottó atya, dr. Stift Zoltán atya
Ottó atya – díszterem
Milcsinszky Alajos atya – orvosi szoba
dr. Stift Zoltán atya – alagsori bejárat
 
Keresztút a ciszterci templomban (11-12. évfolyam):
A keresztutat a 11. a osztály diákjai tartják Neil Muggeridge tanár úr vezetésével.
- gyóntat: Előd atya, Harkai Gábor atya, Tóth András atya, Szemere János atya
 
 
A nagyböjti lelki nap programtervezete
2018. március 10.
 
Lelkigyakorlat az 5. a osztály számára:
Az osztály Tóth András atyával zarándoklatot tesz külön program.
Lelkigyakorlat az 5. b osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Marton Bernát O.Cist. atya, 23-as terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Marton Bernát O.Cist. atya, 23-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: keresztút a ciszterci templomban
Lelkigyakorlat az 5. c osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Récsei Norbert atya, 8-as terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Récsei Norbert atya, 8-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: keresztút a ciszterci templomban
 
Lelkigyakorlat a 6. a osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Ambrózy Tamás atya, 12-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Ambrózy Tamás atya, 12-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: keresztút a ciszterci templomban
 
Lelkigyakorlat a 6. b osztály számára:
Az osztály a balatonkenesei ferences nővéreknél tesz látogatást külön program szerint.
Lelkigyakorlat a 7. a osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Lengyel József atya, 13-as terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Lengyel József atya, 13-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: keresztút a ciszterci templomban
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: a lelki nap lezárása (osztályfőnök, 13-as terem)
 
Lelkigyakorlat a 7. b osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Harangozó Felícia iskolapszichológus, 11-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Harangozó Felícia iskolapszichológus, 11-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: keresztút a ciszterci templomban
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: a lelki nap lezárása (osztályfőnök, 11-es terem)
 
Lelkigyakorlat a 8. a osztály számára:
Az osztály a móri kapucinus közösséget látogatja meg külön program szerint (március 3.).
Lelkigyakorlat a 8. b osztály számára:
Az osztály az érdi ciszterci nővéreknél tesz látogatást külön program szerint (március 3.).
  
Templomi beosztás:
5-8. évfolyam (11-12 óra)
 
A keresztutat a 7. b osztály tartja Alföldiné Balázs Bernadett vezetésével.
-gyóntat: Ottó atya, Milcsinszky Alajos atya, Marton Bernát atya, Ambrózy Tamás atya, Récsei Norbert atya, Lengyel József atya