2017 Nagyböjt

 
 
A nagyböjti lelki nap programtervezete
2017. április 11.
 
Lelkigyakorlat a nem osztályfőnök pedagógusok számára:
9.00-9.45: első találkozás (Marton Bernát O.Cist atya, könyvtár)
9.45-10.00: szünet
10.00-10.45: második találkozás (Marton Bernát O.Cist atya, könyvtár)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: keresztút a templomban
 
 
Lelkigyakorlat az 5. a osztályszámára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Ancilla O.Cist nővér, 13-as terem)
9.45-10.00: szünet
10.00-10.45: második találkozás (Ancilla O.Cist nővér, 13-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: keresztút a templomban
 
Lelkigyakorlat az 5. b osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Ágnes O.Cist nővér, 3-as terem)
9.45-10.00: szünet
10.00-10.45: második találkozás (Ágnes O.Cist nővér, 3-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: keresztút a templomban
 
Lelkigyakorlat a 6. a osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Szücs Zsolt atya,12-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Szücs Zsolt,12-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: keresztút a templomban
 
Lelkigyakorlat a 6. b osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Tóth András atya, 11-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Tóth András atya, 11-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: keresztút a templomban
 
Lelkigyakorlat a 7. a osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Köbli Tamás atya, 27-es terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Köbli Tamás atya, 27-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: osztályfőnöki feldolgozó óra
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: keresztút a templomban
 
Lelkigyakorlat a 7. b osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Lendvai Zoltán atya, 6-os terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Lendvai Zoltán atya, 6-os terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: osztályfőnöki feldolgozó óra
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: keresztút a templomban
 
Lelkigyakorlat a 8. a osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Molnár Attila Brúnó atya, 10-es terem)
9.45-10.00: szünet
10.00-10.45: második találkozás(Molnár Attila Brúnó atya, 10-es terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: osztályfőnöki feldolgozó óra (Brúnó atya gyóntat az orvosi szobában)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: keresztút a templomban
 
Lelkigyakorlat a 8. b osztály számára:
A program menete:
9.00-9.45: első találkozás (Lengyel József atya, 20-as terem)
9.45-10.00 szünet
10.00-10.45: második találkozás (Lengyel József atya, 20-as terem)
10.45-11.00: szünet
11.00-11.45: osztályfőnöki feldolgozó óra (Lengyel József atya gyóntat a könyvtárban)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: keresztút a templomban
 
Lelkigyakorlat a 9. a osztály számára:
Tornyai Gábor atya vezetésével az öreghegyi plébánián vesznek részt a lelkinapon.
Lelkigyakorlat a 9. b osztály számára:
Látogatás a móri kapucinus közösségnél külön program szerint.
Lelkigyakorlat a 9. c osztály számára:
A program menete:
10.00-10.45: első találkozás (Szemere János atya, 5-ös terem)
10.45-11.00 szünet
11.00-11.45: második találkozás (Szemere János atya, 5-ös terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: osztályfőnöki feldolgozó óra (János atya gyóntat a 8-as teremben)
12.45-13.00: szünet
13.00-13.45: keresztút a díszteremben
Lelkigyakorlat a 10. a osztály számára:
A program menete:
10.00-10.45: első találkozás (Harangozó Felícia, 21-es terem)
10.45-11.00 szünet
11.00-11.45: második találkozás (Harangozó Felícia, 21-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: harmadik találkozás (Harangozó Felícia, 21-es terem)
12.45-13.00: szünet
13.00-13.45: keresztút a díszteremben
 
Lelkigyakorlat a 10. b osztály számára:
A program menete:
8.45-12.40 (Nem adom fel együttes, díszterem)
12.40-13.00: szünet
13.00-13.45: keresztút a díszteremben
Lelkigyakorlat a 10. c osztály számára:
A program menete:
10.00-10.45: első találkozás (Harkai Gábor atya, 1-es terem)
10.45-11.00 szünet
11.00-11.45: második találkozás (Harkai Gábor atya 1-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: osztályfőnöki feldolgozó óra (Gábor atya gyóntat a tükrös/kondi teremben)
12.45-13.00: szünet
13.00-13.45: keresztút a díszteremben
Lelkigyakorlat a 11. a osztály számára:
A program menete:
10.00-10.45: első találkozás (Nagy Nándor Lénárd O.Cist, 25-ös terem)
10.45-11.00 szünet
11.00-11.45: második találkozás (Nagy Nándor Lénárd O.Cist, 25-ös terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: osztályfőnöki feldolgozó óra (Lénárd atya gyóntat a könyvtárban)
12.45-13.00: szünet
13.00-13.45: keresztút a templomban
 
Lelkigyakorlat a 11. b osztály számára:
A program menete:
10.00-10.45: osztályfőnöki előkészítő óra (16-os terem)
10.45-11.00 szünet
11.00-11.45: első találkozás (Marton Bernát atya, 14-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: második találkozás (Marton Bernát atya, 14-es terem)
12.45-13.00: szünet
13.00-13.45: keresztút a templomban
Lelkigyakorlat a 11. c osztály számára:
A program menete:
10.00-10.45: első találkozás (Mészáros Barnabás szeminarista, 23-as terem)
10.45-11.00 szünet
11.00-11.45: második találkozás (Mészáros Barnabás szeminarista, 23-as terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: osztályfőnöki feldolgozó óra
12.45-13.00: szünet
13.00-13.45: keresztút a templomban
 
Lelkigyakorlat a 12. a osztály számára:
A program menete:
10.00-10.45: első találkozás (Prímász Róbert O.Cist. atya, 2-es terem)
10.45-11.00 szünet
11.00-11.45: második találkozás (Prímász Róbert O.Cist. atya, 2-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: osztályfőnöki feldolgozó óra (Róbert atya gyóntat a kápolnában)
12.45-13.00: szünet
13.00-13.45: keresztút a templomban
Lelkigyakorlat a 12. b osztály számára:
Tornyai Gábor atya vezetésével az öreghegyi plébánián vesznek részt a lelki napon.
Lelkigyakorlat a 12. c osztály számára:
A program menete:
10.00-10.45: első találkozás (Mórocz Tamás atya, 24-es terem)
10.45-11.00 szünet
11.00-11.45: második találkozás (Mórocz Tamás atya, 24-es terem)
11.45-12.00: szünet
12.00-12.45: osztályfőnöki feldolgozó óra
12.45-13.00: szünet
13.00-13.45: keresztút a templomban
 
Gyóntatás:
5-6. évfolyam: keresztút 11-től a templomban. Felelős: Képli Mária, közreműködik a 6. b osztály.
Gyóntatók: Előd atya, Ottó atya, Lendvai Zoltán atya, Köbli Tamás atya, Szücs Zsolt atya, Tóth András atya
7-8. évfolyam: 12-től keresztút a templomban. Lőrincz Tamás vezeti a 7. b osztály közreműködésével.
Gyóntatók: Előd atya, Lendvai Zoltán atya, Köbli Tamás atya, Szücs Zsolt atya, Tóth András atya, Molnár Attila Brúnó atya, Harkai Gábor atya
9-10. évfolyam: keresztút 13-tól a díszteremben. Képli Mária vezeti a 10. a közreműködésével.
Gyóntatók: Ottó atya, Molnár Attila Brúnó, Harkai Gábor atya, Tóth András atya, Szemere János atya, Lengyel József atya
Gyóntatók:
Szemere János atya – 8-as terem
Molnár Attila Brúnó atya – orvosi szoba
Tóth András atya – kulturpince
Szücs Zsolt atya – alagsori bejárat
Harkai Gábor atya tükrös terem (kondi)
Ottó atya – kápolna
Lengyel József atya - meghallgatlak
11-12. évfolyam: keresztút 13-tól a templomban. Éliás Tamás vezeti a 12. c közreműködésével.
Gyóntatók: Előd atya, Lendvai Zoltán atya, Köbli Tamás atya, Prímász Róbert O.Cist atya, Nagy Nándor Lénárd O.Cist atya